ЗНО, ДПА 2023-2024

ЗНО є стандартною обов'язковою процедурою, яку проходять усі випускники шкіл, проводиться з основних шкільних предметів. Організовує умови проведення тестування Український центр оцінювання якості освіти – розробляє завдання для тестів, вказує часовий відрізок на виконання завдань, позначає правила виконання та систему оцінювання результатів.

Підготовка до ДПА та ЗНО на поточний рік разом із «Ранок»

На нашому сайті можна добрати широкий асортимент видань для якісної підготовки до оцінювання з наступних шкільних курсів:

- Біологія. Видання містять теорію, тренувальні тестові завдання з варіантами тестів у форматі ЗНО, бланки відповідей, відповіді по усім тестовим завданням, основні поняття з курсу біології.

- Хімія. Видання містять теоретичний матеріал, вирішення типових завдань, тематичні тестові завдання, варіанти тестів у форматі ЗНО, відповіді до всіх тестових завдань, експрес-підготовку до ДПА та ЗНО, наочний матеріал до всіх розділів програми, корисні доповнення, інтерактивний довідник-практикум із тестами.

- Українська мова та література. Можна придбати окремі видання з підготовки з літератури та окремо з української мови, або ж обрати повний сумісний курс. У наших посібниках зібрані тренувальні тестові завдання до всіх розділів чинної програми, маленькі та великі тексти, весь шкільний курс з теорією літератури, зразки ЗНО, відповіді та коментарі до тестів, візуалізація для легкого запам'ятовування, інноваційні методики, додаткові матеріали, які доступні за QR-кодом, довідники за програмою ЗНО, цитатний практикум, літературознавчий тлумачний словник, таблиці та схеми для повторення, збірники завдань до підсумкових контрольних робіт, інтерактивні хрестоматії, інтерактивні довідники-практикуми з тестами тощо.

- Історія України. Посібники містять тестові завдання у форматі ЗНО, відповіді до всіх завдань, бланки відповідей.

- Фізика. Містять навчальні довідники за програмою ЗНО, прийоми вирішення типових тестів із рекомендаціями та коментарями, варіанти тестів у форматі ЗНО, бланки відповідей, навчальні алгоритми з прикладами вирішення типових завдань, інтерактивний супровід тощо.

- Географія. Усередині посібників - довідники за програмою ЗНО, типові тестові завдання, тренувальні тести у форматі ЗНО, узагальнюючі таблиці та схеми для швидкого повторення, відповіді до всіх тестових завдань, бланки відповідей, інтерактивний супровід.

- Математика. Видання містять теорію, типові тестові завдання у форматі ЗНО, тренувальні матеріали, вказівки щодо виконання більшості завдань, ретельні пояснення завдань профільного рівня, відповіді до усіх завдань, короткі математичні довідники, збірники завдань до підсумкових контрольних робіт, інтерактивні довідники.

- Англійська мова. До посібників входять звукозаписи від носіїв мови, тести рівня В1 один та В2 у форматі ЗНО, бланки відповідей, відповіді до всіх тестів.

Також «Ранок» пропонує комплексні діагностичні роботи. Видання для 4 класу по НУШ містить підготовку до ДПА 2022. Містить 10 робіт для визначення результатів навчання та методичні рекомендації від спеціалістів Інституту педагогіки НАПН України.

Чому ми?

«Ранок» пропонує посібники, які укомплектовані відповідно до діючих програм ДПА та ЗНО. У посібниках пропонується теорія, яку можна використовувати як для повторення, так і для усунення прогалин у знаннях. Для перевірки рівня засвоєння матеріалу запропоновані тести. Особливу увагу приділено вирішенню типових завдань, передбачених програмою. Наші посібники розроблені для випускників загальноосвітніх навчальних закладів, вчителів зі шкільного курсу, методистів, абітурієнтів та студентів ВНЗ.