Завжди приємно, коли покупцеві надано великий вибір, особливо якщо справа стосується книг, адже всі люди індивідуальні й література кожному потрібна різна. Коли йдеться про дітей, то все ще складніше, адже у малюків ще не сформований літературний смак, і вони далеко не завжди самостійно можуть зрозуміти, що виявиться цікавішим. Проте навіть для дорослих знайти бажане видання або вибрати книги із сотень тисяч запропонованих екземплярів буває дуже складно. Для того, щоб полегшити покупцю пошук, на нашому сайті ranok.com.ua книги представлені серіями. До вашої уваги запропоновані, як найпопулярніші та затребувані книги, так і більш рідкісні, подарункові екземпляри.

 

Як найзручніше вибирати книги

На сторінках каталогів інтернет-магазину «Ранок» представлені художні книги для дітей будь-якого віку, навчальні матеріали та друковані посібники для вчителів та школярів, канцтовари та різноманітні настільні, напольні, розвиваючі ігри, набори для творчості та багато іншого.

Навіть коли Ви точно знаєте, що саме хочете, можливо, буде цікаво ознайомитися з іншими творами улюбленого автора, замовити наступний том або книгу іншого письменника на подібну тему. Популярні новинки, книги, що швидко розкуповуються і в якийсь момент не доступні до замовлення –  незабаром з'являться у продажу, а Ви отримаєте повідомлення на пошту, якщо натиснете відповідну кнопку на сайті.

Або, наприклад, дитині подобаються персонажі популярного мультфільму – іменні серії містять все, що може знадобитися та обов'язково сподобається юному фанату: книги з історіями, завданнями або наклейками, кросворди та судоку, блокноти та альбоми для малювання, набори для творчості та наклейки для оформлення. кімнати.

Скориставшись фільтрами та вказавши мову видання, автора, видавництво, вік та стать читача, Ви зможете ще швидше знайти потрібні книги та оформити замовлення.

 

Популярні серії книг для дітей будь-якого віку

Серії книг для найменших дітей – це видання з потішками, віршами, казками та, звичайно, красивими ілюстраціями. Також для малюків представлено багато розвиваючих книг, які допоможуть вивчати літери та цифри, форми та кольори, тварин та рослини, правила безпеки та поведінки, основну та доступну за віком інформацію про все навколо, щоб знайомитися з навколишнім світом.

Трохи старшим діткам будуть цікаві добрі та повчальні казки найкращих авторів України та зарубіжжя, історії про улюблених персонажів мультфільмів, букварі та книги для самостійного читання. Посібники для дошкільнят допоможуть підготувати руку до письма, навчитися вирізати ножицями та робити саморобки, ліпити, малювати, розфарбовувати, клеїти та виконувати завдання за інструкцією.

Для школярів та вчителів будуть актуальні серії навчальних посібників та дидактичних матеріалів з різних предметів. Для позакласного читання чудово підійдуть комікси, що захоплюють історії та книги про пригоди.

Для підлітків представлені серії книг сучасних авторів та класичних творів. Є література та навчальні посібники для підготовки до ЄДІ та вступних іспитів.

 

Любов до книг, читання та отримання нових знань прищеплюється батьками. Вибрати та замовити книги для дітей будь-якого віку можна на нашому сайті ranok.com.ua.

Читайте дітям, щоб згодом вони читали самі та з задоволенням. Читайте самі, щоб отримувати задоволення та подавати правильний приклад!