(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Зателефонуйте мені
УКР.Мова
РУС.Язык
Змінити мову сайту
Basket
0

Disney Planes

Серія "Disney Planes" призначена для школярів і учнів в художніх школах.
Альбоми для малювання виготовлені з високоякісних матеріалів, які підходять для малювання олівцем, фломастером, ручкою, тушшю, пастеллю або аквареллю.
Робити картинки з піску дуже просто і легко! Картинки з клейкими областями засипаються піском різного кольору. Можна розфарбувати картинку, слідуючи шаблоном, або проявити фантазію, розфарбувавши на свій смак. Спеціальний яскравий альбом з барвистими наклейками популярних персонажів.
Таким альбом дитина може збирати наклейки-стікери зі своїми улюбленими героями. Сторінки альбому мають спеціальне покриття, яке дозволяє легко відклеюватися і наклеювати наклейки-стікери, змінюючи їх місцями. Завдяки цьому набору дитина може змінюватися наклейками з друзями, а ще навчитися класифікувати і групувати об'єкти.
Ігри на магнітах познайомлять малюків з літерами і цифрами. У наборі передбачені кілька варіантів навчальних ігор.
Наша серія настінних навчальних плакатів з наклейками улюблених ілюстрацій з всесвітньо відомих мультфільмів студії Уолта Діснея дозволить вашій дитині не тільки розфарбувати і наклеїти на плакати улюблених героїв, а й допоможе розвинути його творчі здібності. А також розширити його знання за темами: безпека на дорогах, мода, правила етикету та ввічливості, техніка і живий світ. Це і весела гра, і захоплююче навчання і цікаве дозвілля і модний елемент інтер'єру дитячої кімнати!

Відображати по:
20
50
100