Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги

НМК «Українська мова» 1 клас

Підручник «Українська мова. Буквар.1 клас» (у 2-х частинах), та навчально-методичний комплект до нього створені Інною Большаковою та Мариною Пристінською – відомими авторками багатьох підручників – переможців конкурсів підручників для початкової школи. Навчально-методичний комплект, створений на базі підручника, є невід'ємною складовою навчального процесу. Використання на уроках різноманітних посібників, що вхдять до НМК, не лише робить навчальний процес ефективнішим, а й спрощує роботу вчителя. 
До НМК «Українська мова. Буквар.1 клас» Інни Большакової та Марини Пристінської разом із підручником увійшли: 

  • робочий зошит (у 2-х частинах); 
  • орієнтований календарно-тематичний план (окремі посібники на I та II семестр). 

До серії також можна віднести навчальний зошит у 4-х частинах. Він не є безпосередньою складовою навчально-методичного комплекту і може використовуватися у навчальному процесі окремо, оскільки вдало поєднує у собі функції підручника та робочого зошита. Отже, кожен учитель, що працює з Букварем авторів Інни Большакової та Марини Пристінської, може обрати для себе найбільш зручну форму викладання предмета і, незалежно від того, буде він користуватися НМК або навчальним зошитом, завжди отримає бажаний результат. 
На основі улюбленого вчителями та учнями навчально-методичного комплекту для вивчення української мови, авторками Інною Большаковою та Мариною Пристінською було створено навчальний посібник - нове покоління навчальної літератури, яке протягом останніх років здобуває все більшу популярність серед вчителів.
Всі посібники складені відповідно до оновлених чинних програм, відповідають принципам Нової української школи та затверджені Міністерством освіти України

Фільтри
Фільтри
Сортувати: