Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів

Перші прописи 5+

До серії «Перші прописи» входить чотири посібники з прописами на аркуші в лінію та в клітинку. Дані прописи сприяють не тільки оволодінню першими навичками письма на аркуші в лінійку та клітинку, а й розвивають дитину завдяки цікавим творчим завданням, що збагатять знання дитини про навколишній світ та подбають про розвиток уваги, пам’яті, просторового і логічного мислення.
Усі вправи спрямовані на формування й удосконалення навичок письма, розвиток дрібної моторики.
Також прописи містять веселі віршики, котрі можна вчити напам'ять разом з малюком. Основними принципами, що ними керуються автори цієї серії посібників, є системність, послідовність, доступність та досвід методистів, вихователів і батьків. Робочі зошити відповідають віковим можливостям дітей, методичним і дидактичним сучасним нормам, а також чинній програмі МОН України з розвитку дітей дошкільного віку.
Крім даних прописів «Малюємо. Штрихуємо» серія містить робочі зошити «Пишемо в лінійку», «Пишемо в клітинку», «Малюємо візерунки».
Не пропустіть шанс допомогти дитині вчасно підготуватися до школи. Нехай малюк, ставши першокласником, почуватиметься впевнено серед однолітків і відчує смак до навчання!
Мова видання:
Сортувати:
Код:КН901335У
Перші прописи. Пишемо в клітинку
Ольховська О.М.
29,00 грн
Купити
Код:КН901326У
Перші прописи. Малюємо візерунки
Ольховська О.М.
29,00 грн
Купити
Код:КН901317У
Перші прописи. Малюємо. Штрихуємо
Ольховська О.М.
29,00 грн
Купити
Код:КН901316У
Перші прописи. Пишемо в лінійку
Ольховська О.М.
29,00 грн
Купити