Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Поради батькам
Малюємо пальчиками: розвиваємо уяву, моторику й розумові здібності малюка
Напевно, ви багато разів чули про те, наскільки корисне пальчикове малювання для малюків. То чого ж ми чекаємо?
Пошук за рубриками
А ви читаєте книжки перед сном синочку чи донечці? Якщо ви з малюком ще не завели цей милий ритуал — саме час це зробити. Він внесе в життя вашої крихітки певну стабільність.
Коли ми обираємо розвивальні ігри для малюка, то зазвичай віддаємо перевагу бізібордам, сортерам, пірамідкам й іншим «розумним» іграшкам. Та не завжди замислюємося, що книжки — це також чудові «розвивалки». І вони неодмінно мають входити до арсеналу дитячих іграшок.
Сьогодні ми все частіше чуємо слово «інклюзія». Проте чи правильно ми розуміємо його значення? Спробуємо розібратися. Що означає це слово?  «Інклюзія» походить від англійського «inclusion» (включення, залучення) і використовується для позначення спеціального підходу до навчання людей з різними потребами і навіть обмеженнями.
Чому важливо розвивати тактильну чутливість малюка?
Сучасні діти починають читати рано. Уже нікого не дивує чотирирічний малюк, який упевнено читає склади та слова.
Ви купили нову чарівну дитячу книжку з казками або віршами й уже уявляєте, як ваше маленьке янголятко сидітиме поряд, затишно притиснувшись до вас, і слухатиме чарівні історії. Та де там! Малюк ні в яку не слухає читання. І навіть не бажає роздивлятися малюнки! Знайома ситуація?