Каталог товарів
Графік роботи:
з 8-30 до 21-00 (пн-сб)
Каталог товарів
Поради батькам
25.12.2021
Поради батькам
Новорічні казки
Наші діти так люблять казки! Але казки в мультфільмах і книжках — це одне. А ось у реальному житті вони зустрічаються не так уже й часто. А чому б не подарувати малюкові справжню казку, учасником якої стане не герой із мультика, а він сам!
Пошук за рубриками
21.12.2021
Поради батькам
Що робити з книжками-розмальовками? «Дивне питання, — скажете ви. — Звісно, розфарбовувати!» Розфарбовувати — це добре. Але чи можна отримувати від розмальовок ще якусь користь? І що робити з книжками, які вже розфарбовані? Чи можна вигадати їм корисне застосування? Ще й як! Пропонуємо кілька ідей перетворення звичайної розмальовки на розвивальний творчий інструмент!
10.12.2021
Поради батькам
Новий рік завжди настає зненацька. Але є дуже важливі справи, без яких і свято не свято! Пропонуємо рейтинг найголовніших справ, які потрібно встигнути зробити до Нового року. Вони подарують передчуття свята, яке не менш приємне, ніж саме свято.
01.12.2021
Поради батькам
Часто так трапляється, що негода вирішує розгулятися саме на вихідні, коли так хочеться вирушити всією родиною на прогулянку. Але це зовсім не привід засмучуватися. І вдома можна провести час весело і з користю.
17.11.2021
Поради батькам
Зима, особливо сніжна, особлива пора року для прогулянок. Адже зліпити снігову бабу, побудувати фортецю, поганяти з гірок з червоним рум′янцем на щоках і щирим сміхом  ми можемо лише зимою. Зимові прогулянки прекрасні і корисні, але трапляються іноді погодні умови, які не дозволяють довго бути на вулиці, наприклад сильний вітер, мороз чи мокрий сніг. На зміну активним іграм на вулиці приходять гамірні і веселі ігри вдома.
08.11.2021
Поради батькам
Умовно усіх нас можна розділити на два табори: тих, хто завжди запізнюється й часто забуває, і тих, хто приходить вчасно і пам’ятає важливе.  У чому ж тут секрет? У вмінні керувати часом: планувати, виділяти пріоритети і фокусуватися на них, починати та завершувати виконання завдання, формувати корисні і продуктивні звички.
05.11.2021
Поради батькам
Турботливі батьки переймаються питанням: як закласти основи гарної пам’яті й уваги, щоб розвинути здібності, розкрити таланти у дітей, запобігти труднощам у навчанні і набутті знань та умінь?