Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Що почитати?
Дивовижний світ космосу: книжкова добірка для маленьких астронавтів
Космос, дивовижний і неймовірний, завжди привертав до себе увагу. Для дітей кожна зірка на небосхилі, кожна планета у Сонячній системі — це привід для досліджень, джерело незабутніх мрій і неймовірних пригод.
Пошук за рубриками
В нашому асортименті є книжки про стать, дорослішання і секс для дітей різного віку. Та насправді не кожні тато й мама, дідусь чи бабуся готові розпочати статеве виховання дитини навіть із книжками. Причин чимало/
Недарма кажуть, що кожна людина вже сама по собі — цілий всесвіт.
Ви досі сушите голову, як зацікавити дитину читанням? Не можете знайти захопливу історію, щоб назавжди забути про страх перед товстими книжками?
Загогульські. Таке прізвище у родини - головних героїв книжки Соні Атлантової "Оповідки Загогульських". І мають вони незвичайну традицію - розповідають веселі історії, або ж "догоридриґові", як вони кажуть.
Знайомтеся, це дев’ятирічна дівчинка Матіта! Вона ходить до школи, обожнює комікси й вигадує неймовірні історії про своє життя.
Існує дуже багато різних видів пазлів. Їх основний принцип — з’єднання елементів — взятий за основу багатьох розвивальних наборів. У видавничій групі Кенгуру вийшло чимало таких наборів.