Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Що почитати?
Комікси, що допоможуть розповісти дітям про війну
В чому популярність коміксів? Що з їх допомогою можна донести сучасним українським дітям?
Пошук за рубриками
Вже два роки триває повномасштабна війна. У цей складний період українці демонструють свою непохитну силу духу та віру у добре майбутнє. Це те, що вирізняє нас і робить по-справжньому особливим народом.
Запрошуємо вас поринути у Чарівний світ «Лісових комерсантів»! Сьогодні ми маємо можливість зануритися у ці захопливі історії разом з його автором.
Система Монтессорі широко використовується у світі для навчання та розвитку дитини. Вона включає в себе різні практики, що поділяються за віковими категоріями та навчальними напрямками.
Пазли — це не тільки про складання картинок. Це про отримання емоцій, нових умінь, розвиток моторики, формування логічних зв’язків та пізнання довкілля. Одним словом, пазли, які створені допомогти розвитку малечі мають на меті охопити якомога більший спектр навичок.
"Отримала замовлення, дякую. Замовлення було швидко прийняте і відправлене. За це вам великий плюс. Гра дійсно цікава, але як на мене це більш не гра як ми звикли в іграх повеселитись, а більш як спілкування, тільки за допомогою карток із запитаннями. Нам з чоловіком сподобалось і навіть дитина 8 років також із захопленням сиділа і відповідала на запитання. Тому якщо хочете дізнатись більше про свою сім'ю, сміливо можете брати цю гру. Ще сподобалось що цієї гри є кілька серій і кожен може знайти що підходить саме вам."
Вітаємо вас, книголюби! Дякуємо усім, хто ділиться враженнями від прочитаних книжок! Ваші неймовірні фото та відео надихають нас, а відгуки мотивують шукати та видавати нові книжкові перлини!