Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги

Хроніки Місяця

Цикл романів "Хроніки Місяця" від авторки Марісси Маєр написаний у стилі наукової фантастики для авдиторії, яку зараз заведено називати young adult. Уявіть собі своєрідний гібрид «Попелюшки», «Червоної шапочки», «Рапунсель», «Білосніжки», «Термінатора» та «Зоряних Війн». Саме такою є серія книг Марісси Маєр «Хроніки Місяця»! Це чотири неймовірних ретелінгів. 

Відомі з дитинства казки - це лише загравання з нашою свідомістю. Завдяки своїм героїням та досить крутим поворотам сюжету кожний роман - це пригода, яка триматиме читача у напрузі від початку до кінця, вона заставлятиме співчувати героям, проводити паралелі з дійсністю та усвідомлювати одвічну боротьбу добра та зла.

Так, «Попелюшка» Сіндер тяжко працює, змалку утримуючи мачуху та двох її дочок, і мріє потрапити до палацу на бал, але вона — кіборг, та й прагне не закохати в себе принца, а врятувати його.

«Червона Шапочка» Скарлет вирушає у «бетонні джунглі» на пошуки бабусі, викраденої цілою зграєю вовків, але бабуся — полковниця авіації та командирка авіакосмічного полку в відставці, та ще й якось пов’язана зі зникненням Селени, законної спадкоємиці престолу Держави Місяця.

«Рапунцель» Кресс відібрали у батьків одразу після народження, вона ув’язнена злою відьмою високо-високо над Землею (жодної коси не вистачить, щоб втекти з такої орбіти), але вона — найкрутіша хакерка Галактики, яка не побоїться спрямувати свої навички на відновлення справедливості та дасть цій відьмі жару.

«Білосніжка» Вінтер, природна краса якої затьмарює всі старання її мачухи бути найгарнішою в Королівстві, не стає жертвою отруєння. Натомість її змушують порізати обличчя власною рукою. Вона бореться з кошмарними видіннями, які є розплатою за зроблений нею у юні роки вибір.

Фільтри
Фільтри
Сортувати:
Код:НЕ1619004У
Вінтер. Хроніки Місяця
23 відгуків
Друкована
590,00 грн
Купити
Код:НЕ1619003У
Кресс. Хроніки Місяця
22 відгуків
Друкована
490,00 грн
Купити
Код:НЕ1619002У
Скарлет. Хроніки Місяця
25 відгуків
Друкована
450,00 грн
Купити
Код:Н902051У
Сіндер. Хроніки Місяця
58 відгуків
Друкована
450,00 грн
Купити