Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Новини
Нагадування про Методчетвер 22.02 (з 14:30) для вчителів початкових класів, вчителів інформатики, мистецтва, технологій! Запрошуємо
Всі анонси і записи Методчетвергів можна знайти в групі в ФБ "Ранок" для 1-4 класів НУШ. Збираємося в той самий час в постійній кімнаті Zoom щочетверга. Бажаєте нових лайфхаків від практиків? Завітайте до нас на Методчетвер 22.02. з 14:30.
Пошук за рубриками
Є день коли люди дарують одне одному книжки. 14 лютого ми відзначали Міжнародний день книгодарування. А видавництво «Ранок» вважає, що найкращий подарунок — книжка. Тому в нашому інтернет-магазині в період з 8 до 18 лютого проходив розіграш річного запасу книг.
"перший графічний роман на моїх полицях - 10/10🔥  Після трагічної смерті батька минуло вже 2 роки, але сім'я Емілі досі не може оговтатися від пережитої втрати. А до того ж, останнім часом їхню сім'ю почали переслідувати фінансові проблеми, через які сім'ї доводиться переїзджати в закинуте містечко, в якому знаходиться дім давно зниклого безвісті,за таємничих обставин, дідуся дітей!😱
Вітаємо із Днем закоханих! А хто закоханий в професію Вчителя, чекаємо на вас  у Методчетвер 15.02. з 14:30. Всі анонси і записи Методчетвергів можна знайти в групі в ФБ "Ранок" для 1-4 класів НУШ". Збираємося в той самий час в постійній кімнаті Zoom щочетверга.
Саме зараз триває конкурс підручників для 7 класів, із якими вже наступного навчального року продовжиться втілення ідей і принципів НУШ в основній школі. У конкурсі підручників незмінно беруть участь підручники видавництва «Ранок», які отримали схвальні відгуки від експертних комісій та гриф «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» (наказ МОН України від 05.02.2024 № 124 «Про надання грифа «Рекомендовано Міністерством освіти і науки України» підручникам для 7 класу закладів загальної середньої освіти»).
Методчетвер 08.02. З 14:30 пропонує нові теми для навчання та обговорення в постійній кімнаті Zoom
14 лютого у світі святкують не лише День закоханих, а й Міжнародний день книгодарування. Це найкращий час поділитися радістю читання з іншими. Саме тому видавництво «Ранок» та Фундація Дім Рональда МакДональда започаткували благодійну акцію «Даруй книгу – даруй добро»! Ініціатива має на меті наповнити цікавими дитячими книгами Сімейні кімнати у дитячих лікарнях, якими опікується Фундація Дім Рональда МакДональда.