Каталог товарів
Графік роботи:
з 10-00 до 19-00 (пн-пт)
Каталог товарів
Новини
23.03.2022
Новини
Любі наші українці, клієнти, читачі!
У нас для вас чудова звістка – ми доклали максимум зусиль та відновили відвантаження замовлень з нашого головного складу у Харкові.
Пошук за рубриками
21.02.2022
Новини
"Три шкільні подруги - Лінка, Шуша та Кіра часто зустрічаються на гойдалках, поодаль від школи. Дівчата вважають, що їхня дружба буде тривати вічно. Та чи часто подруги дитинства залишаються поруч у дорослому житті?
18.02.2022
Новини
Від 15 лютого до 4 березня вчителі, які наступного року приймають естафету НУШ у 5 класах, обирають посібники на 2021/2022 навчальний рік, за якими їхні учні 5 класів навчатимуться найближчі п’ять років. 
15.02.2022
Новини
Ось і минув день Закоханих у книжки, але не минула наша любов до вас, наших читачів! Ми пильно стежили за всіма покупками на нашому сайті та готові оголосити результати розіграшу, який ми проводили до дня Книгодарування!
11.02.2022
Новини
"Мені і моїм дітям дуже сподобалася ця книга і вся серія про ельфів Стіга та Люмі. Книга має гарні ілюстрації і цікаві історії про пригоди ельфів. Книга ідеально підходить для самостійного читання дитиною. Історія захоплює з перших сторінок, а якщо зустрічаються складні слова для дитини, то такі слова виділені окремим кольором, і їх значення дитина може прочитати у словнику, який можна знайти на початку книги. Детальній відеоогляд про книгу, який підготував мій син, ви можете подивитися на нашому каналі PoLesheke: https://youtu.be/AaSBkAj2JRk"
10.02.2022
Новини
До свята ми оголошуємо Всеукраїнський Флешмоб #даруй_книгу та запрошуємо усіх українців - справжніх поціновувачів сили слова - долучитися!
07.02.2022
Новини
14 лютого святкується день Закоханих, День святого Валентина – покровителя усіх закоханих. Це свято прийшло до нас з Європи й завдяки романтичному підтексту стало популярним по всьому світові. Однак в цей день літературне товариство святкує ще одне дуже важливе свято – день Книгодарування!