Каталог
Е-книги
Графік роботи:
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
з 9-00 до 21-00 (пн-пт), з 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Життя нашого видавництва
«Ранок» на «Книжковій країні»: це варто відвідати
Вже наступного тижня зустрінемося з книголюбами на масштабному букфесті «Книжкова країна», який проходитиме на ВДНГ у Києві з 25 по 28 квітня.
Пошук за рубриками
2 квітня, на день народження відомого данського казкаря Ганса Крістіана Андерсена, відзначають Міжнародний день дитячої книги.
Від початку повномасштабного вторгнення минуло вже два роки. За цей час українське суспільство не просто вистояло, а згуртувалося та показало, що може й далі працювати й розвиватися навіть у такий небезпечний час. Безперервно продовжує створювати нові книги та підручники і «Ранок», один із лідерів видавничої галузі України. Про те, як видавництво вистояло в перші дні війні, як відновлювало свої робочі процеси, які зміни відбулися та чого досягло — розповів генеральний директор видавництва «Ранок»Віктор Круглов.
Сьогодні, коли технології штурмують наше життя та змінюють звички, досі існують свята й події, які нагадують нам про невмирущу цінність культури та знань. День книги, поезії, писемності… Але по-справжньому особливим є свято для закоханих у книжки — День книгодарування. З нагоди свята ми поговорили із засновником і незмінним очільником видавництва “Ранок”  Віктором Кругловим. Саме він став ініціатором розповсюдження цього свята в Україні.
Переможців Топу БараБука 2023 нарешті оголошено.
Через повномасштабне вторгнення в Україну за кордон виїхало майже 30 тисяч педагогів закладів загальної середньої освіти. Наразі закордоном залишаються близько 7 тисяч, повідомили у МОН на запит «НУШ».  Задля підтримки тих, хто залишається працювати та виховувати майбутнє покоління дітей, видавництво «Ранок» створило премію «Ранкові зорі». Тепер кожен український учитель, який використовує підручники видавництва у своїй роботі, може розказати свою історію та стати переможцем в одній з пʼяти номінацій.
Young adult рулить на книжковому ринку? Безумовно, так.