Переходь на українську ua
Каталог
Е-книги
График работы:
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги

Слоненя Мімі та полуничний пиріг

Слоненя Мімі та полуничний пиріг
Слоненя Мімі та полуничний пиріг
Слоненя Мімі та полуничний пиріг
Слоненя Мімі та полуничний пиріг
Слоненя Мімі та полуничний пиріг
Слоненя Мімі та полуничний пиріг
 • Возможна доставка за границу
 • От 390 грн безплатно Укрпочтой

Слоненя Мімі та полуничний пиріг

Издательство:
Издательство "Ранок"
180,00 грн
Купить
Добавить в избранное
 • Код производителя: R1369001У
 • ISBN: 978-6-17-098351-0
 • Вес: 0.16
 • Формат, мм: 125х195
 • Количество страниц: 72
 • Год издания:
 • Язык издания: Украинский
 • Возраст: 5-8
 • Обложка: Твердая
 • Иллюстрации: ч/б
Аннотация

Якось слоненяті Мімі наснилася полуниця і, прокинувшись, він надумав спекти полуничний пиріг. Мімі ніколи не робив цього раніше. Справа виявилася непростою: треба було зібрати полуницю, відшукати рецепт, купити необхідні інгредієнти… О-о-ох, як усе складно! Без допомо- ги не обійтися. Але Мімі лише нещодавно оселився в місті та ще ні з ким не познайомився і не потоваришував. Чи вдасться слоненяті втілити свій задум? 

Читать полностью
Отзывы покупателей
user @play_and_learn_with_terry
28.05.2024
Чи снилася вам хоч раз полуни-и-иця, як слонику Мімі? Нам ні, але пиріг ми теж вирішили спекти. Хоч книга не лише про пиріг (а ми отримали неймовірне задоволення, коли його готували РАЗОМ), а про дружбу, любов до досліджень та творчість. Сім'я Мімі лише переїхала в нове місто і в нього не було, з ким гратися, до кого ходити в гості й кому дарувати подарунки. Слоник вирішив спекти полуничний пиріг, щоб пригостити бабусю. А що ніколи раніше цього не робив, то почав шукати рецепт, інгредієнти і в процесі зустрів чудових тварин, з якими захотів поділитися шматочком свого пирога. Друзі та сім'я Мімі дуже круті та цікаві. Мама слоненята дає поради лише тоді, коли просять. А ще вона дуже талановита - виготовляє картини. Мімі, як і мама, хотів спочатку зготувати пиріг за рецептом, а потім вигадувати нові страви. "Коли я тільки вчилася, то користувалася інструкціями, а зараз просто творю". Тато вміє подружитися з будь-ким. Бабуся дуже мудра і завжди чекає чогось хорошого. Лев Мартін любить готувати (хоч містяни й вважають, що таке хобі краще підходить малим та слабким тваринам). Зайчик та жираф дуже кумедні, а джміль сором'язливий. Зустріло слоненятко Мімі й негативних персонажів - лінивців, які просто нахабно вимагали пирога, бо їм лінь пекти. Ой, стільки важливого ми проговорили з Терезою в процесі читання. І посміялися теж, бо хто ж з лупою та в рукавицях шукає полуницю? Впевнена, що влітку ще не раз будемо читати цю добру історію і вам радимо.
user @olesya_peresta
22.04.2024
Маленьке слоненя Мімі з родини Мімінгів обожнює конструктори, не боїться вчитися новому та шукає друзів 🤗 Зібрати інґредієнти для пирога, потішити особливих тварин та безмежно радіти, коли старання немарні! Разом з цим вміти ввічливо відстояти свої кордони ☺️. Добра історія про Мімі в новому місті 🐘.
Оставить отзыв
Ваше имя*
Email*
Ваш отзыв*
С этим товаром покупают
Спіннер
Другие книги автора
Спіннер Смотреть все книги