Переходь на українську ua
Каталог
Е-книги
График работы:
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Блог
Советы родителям
Напевно, ви багато разів чули про те, наскільки корисне пальчикове малювання для малюків. То чого ж ми чекаємо?
А ви читаєте книжки перед сном синочку чи донечці? Якщо ви з малюком ще не завели цей милий ритуал — саме час це зробити. Він внесе в життя вашої крихітки певну стабільність.
Все публикации
Жизнь нашего издательства
Від початку повномасштабного вторгнення минуло вже два роки. За цей час українське суспільство не просто вистояло, а згуртувалося та показало, що може й далі працювати й розвиватися навіть у такий небезпечний час. Безперервно продовжує створювати нові книги та підручники і «Ранок», один із лідерів видавничої галузі України. Про те, як видавництво вистояло в перші дні війні, як відновлювало свої робочі процеси, які зміни відбулися та чого досягло — розповів генеральний директор видавництва «Ранок»Віктор Круглов.
Сьогодні, коли технології штурмують наше життя та змінюють звички, досі існують свята й події, які нагадують нам про невмирущу цінність культури та знань. День книги, поезії, писемності… Але по-справжньому особливим є свято для закоханих у книжки — День книгодарування. З нагоди свята ми поговорили із засновником і незмінним очільником видавництва “Ранок”  Віктором Кругловим. Саме він став ініціатором розповсюдження цього свята в Україні.
Все публикации
Что почитать?
В чому популярність коміксів? Що з їх допомогою можна донести сучасним українським дітям?
Вже два роки триває повномасштабна війна. У цей складний період українці демонструють свою непохитну силу духу та віру у добре майбутнє. Це те, що вирізняє нас і робить по-справжньому особливим народом.
Все публикации
Новости
"Давно хотіли купити книжечки цієї серії. Але ціна кусалася. Натрапили на акцію та купили три книжечки цієї серії. Книжечки дуже сподобалися! Шкодую, що не могли купити раніше і для старших діток. Хотілося б щоб такі розвиваючі книжечки для малюків були по доступнішій ціні, щоб більше мам могли купити їх для своїх діточок! Малечі книжечки дуже сподобалися! Чіткі яскраві малюнки. Книга-гармошка. Відкривається як з одного, так і з другого боку, що дуже важливо для малюків, які ще не зовсім розуміють з якого боку відкривати. Для нас це находка, бо дитина крутить книжечки в руках і інколи намагається відкрити книжечки з боку кріплення, шкребе, пихтить і не виходить. В цій серії з цим проблем немає. З якого боку не захоче відкрити - вуаля! Найголовніше - що дуже подобається дитині. На титулках - малюнок у різних , таких знайомих, життєвих ситуаціях."
Всі анонси і записи Методчетвергів можна знайти в групі в ФБ "Ранок" для 1-4 класів НУШ. Збираємося в той самий час в постійній кімнаті Zoom щочетверга. Бажаєте нових лайфхаків від практиків? Завітайте до нас на Методчетвер 22.02. з 14:30.
Все публикации