(057) 727 70 90
(067) 546-53-73
(066) 332-97-99
(073) 442-39-26
(097) 053-26-73 
з 8-30 до 21-00 (пн-пт)
from 9-00 to 21-00 (Sat)
Зателефонуйте мені
Укр.Рус.
Змінити мову сайту
Basket
0
123-С743001У
Ягідна фея Суничка. Пригоди в Ягідному лісі

Ягідна фея Суничка. Пригоди в Ягідному лісі

Код:123-С743001У

Кількість сторінок:48

Формат, мм:265х230

Weight:0.3200 кг

Обкладинка:Тверда

Вік:5+

Мова видання:Укр.
Поділитися:
Анотацiя
Сунична фея Суниченька вміє чаклувати!
Усе, чого маленька фея торкається своєю чарівною паличкою, одразу ж стає червоного кольору, як суниця. Навіть маленька миша. Але чи сподобається це їй? Чотири маленькі, веселі пригоди Суниченьки та її друзів: їжака Цетті, метелика Бібо та равлика Руді.
У серії: "Чарівні історії", "Загадковий подарунок".
Turn Expand
Вiдгуки (4)Залишити вiдгук

Вікторія

30 Сiчня, 2019 22:40

Гарні малюнки, великі букви, короткі історії - чудове видання для діток, що вчаться читати.

inesulya, відгук з Instagram

09 Серпня, 2019 09:48

Когда ребенок начинает читать , важными критериями по выбору книги для него являются: красивое оформление (для 5-6 летнего ребенка красивая картинка значит больше, чем смысловая нагрузка); достаточно крупный шрифт и небольшое количество текста (которые не напугают сложностью ребенка и которые создадут комфортные условия для чтения); и конечно же, немаловажный пункт, интересный сюжет, соответствующий возрасту и интересам ребенка ).
Эти три составляющих, я считаю, самыми важными для формирования любви к чтению. Книгой, которая соответствует этим трем критериям и стала серия про 《Ягодную фею Земляничку》 Штефани Дале. Именно в этой книге мне нравится, что текст вместе с картинками вместо слов. В остальных книгах серии текста чуть больше и оформлены они классически. Поэтому девочкам понравятся истории про маленькую фею и, впоследствии, они незаметно будут отрабатывать навык чтения.

Лілія

26 Вересня, 2019 09:56

Нам книга понравилась. Дочке 4 года, читали вместе с удовольствием

Медяник Светлана

28 Сiчня, 2020 12:01

Книга донці 4 роки подобається. Гарні малюнки, простий сюжет, але найкраще те, що ми читаємо з нею разом: я -текст, а вона - малюночки в ньому. Доньці дуже подобається, що вона теж може "читати"

Turn Expand
Залишити вiдгук
обновить
Оновити
Поля з (*) є обов’язковими для заповнення.

Серiя Книги Штефани Дале

View full series
Міла, маленька повітряна піратка

Міла, маленька повітряна піратка

Маленька піратка Міла мріяла про пригоди. Раптом біля її оселі з’явився справжнісінький повітряний корабель. І, о диво! Команді саме бракувало сміливого капітана. Як не скористатися такою нагодою! Але спочатку піратка має отримати посвідчення капітана й виконати задля цього три складних завдання. Чи вдасться їй це? Отже, назустріч пригодам!
Детальнiше
Фріда, маленька лісова чаклунка

Фріда, маленька лісова чаклунка

Звісно, це могло трапитися тільки з нею! Маленька лісова чаклунка Фріда підхопила нежить саме перед конкурсом чаклунок. Але ж вона не могла програти! Сам великий чародій Баррак мав визначити переможницю конкурсу. Що начаклувала Фріда? Й чи дійсно це було чаклування? Отже, хутчіш до Чаріного лісу!
Детальнiше
Ягідна фея Суничка. Загадковий подарунок

Ягідна фея Суничка. Загадковий подарунок

Незабаром! Книга європейської художниці та авторки Штефані Далє для першого читання дітками. Захопливі пригоди доповненні яскравими малюнками. Малюнки спеціально заховані у тексті, щоб діти змогли асоціювати зображення предметів із відповідними словами. Одного дня перед будиночком-чайником феї Сунички з’явився загадковий подарунок — коробка з великим...
Детальнiше
Ягідна фея Суничка. Таємниця Ягідного лісу

Ягідна фея Суничка. Таємниця Ягідного лісу

Книга-картинка європейської художниці та авторки Штефані Далє для читання та розглядання.Фея Суничка розгублена. Її чарівна паличка зникла, а її суниці раптом стали синього кольору. Як таке могло статися? А тут ще в Ягідному лісі з’явився таємничий пан Лиходій, якого бояться всі навколо. Можливо, чарівна паличка у нього? Ягідна фея вирішує з’ясувати це і...
Детальнiше