Переходь на українську ua
Каталог
Е-книги
График работы:
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
с 9-00 до 21-00 (пн-пт), с 10-00 до 19-00 (сб)
Каталог
Е-книги
Подарок за отзыв
24.03.2023
Новости

Поздравляем Анну Филатову с победой в нашем еженедельном розыгрыше подарка за отзыв!

На этой неделе команда интернет-магазина ranok.com.ua выбрала этот отзыв:

 

"Чи грали ви разом зі своїми друзями в  дитинстві в лото? Пам’ятаєте, наскільки це веселе, сповнене безлічі емоцій та вражень заняття? Сучасних дітей такими заняттями зацікавити нелегко, але серія лото від видавництва «Ранок» з цією задачею справляється добре. Принаймні, лото ЗвiроBUS викликало у моєї дитини чималий інтерес. Суть гри полягає в тому, щоб розмістити всіх тварин-пасажирів на свої місця в автобусі. Завдання ускладнюється тим, що на гральних полях потрібних тварин не намальовано, а зображено за силуетами. Дитині потрібно задіяти логіку, мислення, пам’ять, увагу, щоб знайти з-поміж 6 малюночків-зображень потрібну тваринку. Це одне з найлегших завдань, їх можна ускладнювати в залежності від бажання дитини: шукати потрібне зображення серед 12, 18 або усіх 24 карток. Разом із тренуванням зазначених пізнавальних процесів дитина тренується систематизувати предмети за кольором або тематично (бо серед зображень представлені  домашні, лісові тварини тощо). 

Окрім цієї базової версії гри, дитині можна запропонувати й легші або складніші варіанти, опис яких міститься в інструкції. З цими іграми дитина може потренувати спостережливість, пам'ять, увагу, навчиться знаходити у предметів спільне та відмінне, помічати дрібниці в зображеннях, а дитина старшого віку  розвиватиме фантазію, створюючи історії про тваринок. Також граючи з батьками або однолітками, дитина навчиться командній роботі, розвиватиме навички спілкування, моделювання ситуацій, вчитиметься правильно реагувати на перемогу та  поразку.

Всі елементи гри упаковано в невелику коробку. Картки невеликого розміру, зручні для дитячої долоньки, доволі цупкі, дитині складно порвати їх. Однозначно рекомендую лото ЗвiроBUS як варіант веселої та корисної гри спільно з батьками чи друзями!"

 

Друзья, напоминаем, что каждую неделю мы разыгрываем сертификат на 200 грн за лучший отзыв. Участвуйте, оставляйте ваши отзывы и выигрывайте новые книги!

Товары из этой статьи
Спиннер
Понравилась статья? Расскажите друзьям:
Поделиться: