У якості іноземної мови діти частіше обирають англійську, бо це мова всесвітньої комунікації. Людина, яка володіє англійською, має набагато більше можливостей. Що дає вивчення англійської дітям? Нині з'явилася така тенденція, що англійську мову починають вивчати ще з дитячого садка. Це потрібно для того, щоб акуратно підвести дитину до більш глибокого вивчення мови у школі. Вивчення англійської – робота на перспективу. Людина, яка володіє мовою, може спілкуватися з людьми із будь-яких континентів, вільно себе почуває у будь-якій країні, також має можливість читати книги в оригіналі, грати в оригінальні настільні або комп'ютерні ігри, однією із перших отримує інформацію, поки інші чекають перекладу, може претендувати на більш високооплачувану роботу тощо.

Що ми можемо запропонувати?

 • Плакати. Одна з найзручніших форм пасивного, ненав'язливого подання інформації.
 • Вправи та завдання. Посібники для тренування та повторення граматики. Робота над розмовним матеріалом дає можливість дійти до автоматизації практичних навиків з граматики та правопису.
 • «ZIRKA» створили тренажери у формі мобілки. Такий підхід не залишиться непоміченим дітьми. Містять вправи для актуалізації англійської лексики, займенників тощо.
 • Важливим посібником буде інформація про найшвидший спосіб вивчати неправильні дієслова. Зібрані всі форми часто вживаних неправильних дієслів. Таблиця неправильних дієслів подається як у класичному вигляді за алфавітом, так і за спеціально розробленою методикою. Засвоєння відбувається за рахунок візуального сприйняття, вивчення, письма та логічного мислення.
 • Методички та посібники для вчителів. «Основа» пропонує серію «Мій конспект». Мета – допомогти вчителю у підготовці та проведенні уроку. Містить календарно-тематичне планування. Можна підібрати посібник за новою Програмою 2018 року, що містить шапку уроку, опис кожного етапу завдання для актуалізації та закріплення, місце для записів вчителів. Також можна обрати посібник, що містить вірші, казки, пісеньки, лічилочки, алфавіт, навчальні ігри.
 • Видання для олімпіад, конкурсів, змагань. Містить матеріали для організації та проведення конкурсів та етапів Всеукраїнських олімпіад. Є завдання з аудіювання, читання, письма, розмовної практики. 6 варіантів завдань, ключі до тестів.
 • Посібники для підготовки до ЗНО. Містять розділи з теоретичним матеріалом, лексичний матеріал, програму ЗНО, бланки відповідей та ключі, а також електронні програми зі звукозаписами та лайфхаками у відео форматі.
 • Англійська для початкового та середнього рівня. Видання охоплює основні граматичні явища, містить українсько-англійський та англо-український словники, тематичний англо-український словник, словник найбільш уживаних ідіом. Основи граматики подано в таблицях та схемах.
 • Робочі зошити. Містять тренувальні вправи, ігри та творчі завдання, спрямовані на розвиток комунікативних умінь.
 • Словники.
 • Компакт-диски. Містять фонетичні вправи, вправи з аудіювання, записані носіями.
 • Зошити для контролю рівня знань та картки для експрес-перевірки.

Для кого актуальна друкована продукція магазину «Ранок»?

Посібники, створені згідно нової Програми та підходять до будь-яких діючих підручників. Використовуються вчителями та батьками, як тренувальні та контрольні. Матеріали, які подано в посібниках, можна використовувати для індивідуальної та фронтальної роботи в класі та вдома. Потрібні вчителям під час підготовки учнів до всіх етапів Всеукраїнської Олімпіади, випускникам закладів загальної середньої освіти, гімназій, які готуються до вступу до ВНЗ, школярам, студентам, які вивчають англійську. Також вони знадобляться тим, хто виїжджає за кордон чи просто вчить мову для себе.