Dzień dobry! Co słychać? – це типові фрази, з яких у Польщі зазвичай починається вітання із людиною. На курсі з польської мови школярі навчаться основним поняттям, базі для спілкування польською мовою.

 

Польща є однією із найбільш розвинених країн Європи. Цікава примітка – українці посідають третє місце за кількістю туристів у Польщі. Польська мова відноситься до західнослов'янських мов, нею говорить близько 60 мільйонів людей по всьому світу, тому вона потрапила до трійки найбільш поширених слов'янських мов. Протягом курсу школярі познайомляться із польським алфавітом, який «використовує» латинські літери. Дізнаються, що у польській мові є правило – наголос завжди падає на передостанній склад. Також у польській мові є сім відмінків і три роди, практично кожне закінчення слова схиляється або відмінюється.

 

Для успішного вивчення польської мови потрібен систематичний підхід та якісно підібрана література. Курс з польської мови правильно структурований. Він включає матеріали, вивчення яких школярі зможуть перенести на реальне життя та повсякденні ситуації. Вивчення іноземних мов дає учням абсолютну свободу вибору. Причому цей вибір стосується різних сфер, чи це комунікація, чи працевлаштування. Людина, яка знає декілька мов, завжди більш успішна, вміє думати більш швидко, має широкий кругозір тощо.

 

Які матеріали для вивчення польської мови можна знайти на нашому сайті ranok.com.ua?

 

Для початкової школи видавництво «Ранок» пропонує зошити-шаблони з вивчення польської мови. Вони розроблені згідно з оновленою Програмою для початкової школи. Містять завдання з написання друкованих, прописних літер та словосполучень, а також завдання, які допомагають розвинути та закріпити навики письма. Хоча деякі літери польського алфавіту схожі за написанням на літери з українського алфавіту, багато літер все одно залишаються абсолютно новими для розуміння та написання. Зошити допоможуть школярам запам'ятати образи букв польського алфавіту, навчать правильно писати, допоможуть виробити гарний почерк шляхом багаторазового повторення дій. На початку зошитів йдуть не самі літери, а різні малюнки - вони допомагають підготувати руку до письма. Наприкінці зошитів пропонуються вірші для читання, переписування та заучування напам’ять. Такі зошити-шаблони стануть у нагоді школярам на уроках, а також для самостійної роботи. Вони надруковані на якісному папері, мають яскраву щільну обкладинку.

 

Видавництво «Ранок» пропонує стислий курс з граматики польської мови. Посібник укомплектований згідно з сучасними правилами граматики. Видання містить характеристики частин мови, таблиці відмінювання, багато ілюстрацій, орфографічні правила. Інформація в посібнику викладена в доступному вигляді, завдяки таблицям легко запам'ятовується.

 

Допомогти школярам у читанні та перекладі тексту можуть словники. На нашому сайті є польсько-українські та українсько-польські словники. Містять понад 8000 слів, що становить лексичну основу вивчення мови.

 

Чому варто обрати нас?

 

Робота нашого сайту ranok.com.ua спрямована на те, щоб покупець отримав задоволення від співпраці з нами та продукції, яку ми пропонуємо. Наша команда слідкує за якістю друкованих видань. Пропоновані матеріали містять ретельно підібраний обсяг та розмір тексту, який підходить різним віковим групам та принципам НУШ. Також наша команда слідкує за змістом. Наші матеріали, підібрані за Новими редакціями та оновленими Програмами, які затверджені Міністерством освіти та науки. Ми співпрацюємо з великою кількістю служб доставки, покупець у найкоротший термін зможе отримати продукцію. Якщо покупець зараз за кордоном, ми можемо доставити видання куди необхідно.