Технічно читання – це процес роботи з текстом. Для того, щоб навчити людину читати, потрібен комплексний підхід. Спочатку ми вчимо правильно вимовляти звуки, потім букви, потім букви складаємо в склади, читаємо прості слова, потім словосполучення. Курс спрямований на формування в учнів читацької культури, розвиток інтересу до книг. Школярі зможуть вдосконалити навики виразного читання, розвинути увагу, пам'ять, любов до рідного слова, літературний смак, комунікабельність.

 

Що ми пропонуємо?

 

- Буквар. Розроблено для тих, хто бажає у дошкільний період навчитися читати. Після Буквара можна придбати посібник від «Ранок» із вправами, спрямованими на вдосконалення навиків читання дітей, які оволоділи грамотою за Букварем.

- Оповідання, вправи та завдання для навиків швидкого читання.

- Серія книг «Читаємо у колі друзів». Містить тренувальні тексти, тести та завдання до них.

- «Ранок» пропонує книги для формування читацької компетентності та розвитку критичного мислення. Містять тексти різних жанрів та різні прийоми технології продуктивного читання. За QR-кодом доступні добірки книг.

- «Ранок» пропонує хрестоматію для позакласного читання. Містить оповідання, вірші, казки, завдання та поради. Можна обрати хрестоматію для читання на канікулах чи хрестоматію української літератури із колоритними ілюстраціями відомих митців для образного мислення.

- Цікавим придбанням буде книга від «Ранок», з якою школярі будуть читати та грати у театр. За QR-кодом доступний театр тіней, театр у шапочках-масках, театр на шкільній сцені.

- «Ранок» пропонує серію, з якою дитина читатиме, розмірковуватиме, аналізуватиме. Містить інформаційні тексти, що дозволяють сформувати навики смислового читання.

- Робочі зошити. «Основа» для дітей 5-6 років має зошити із завданнями в ігровій формі. Діти будуть розмальовувати, ліпити із пластиліну, порівнювати, аналізувати. «Ранок» пропонує зошити з літературного читання з інтернет-підтримкою.

- Методички. «Основа» пропонує «Мій конспект». Містить інноваційні технології, ігрові методи, завдання по роботі в парі та групі, дидактичний матеріал, календарно-тематичне планування та розробки уроків. Можна окремо придбати розгорнуте календарне планування. «Ранок» пропонує розробку уроків з літературного читання + скретч-карту з календарно-тематичними планами та демонстраційними матеріалами.

- Для розвитку читацьких умінь та навичок використовують методику «Щоденні 5». До неї входять 5 видів діяльності на кожен день, у тому числі «Слухання». «Основа» пропонує тексти для слухання, за QR-кодом доступні аудіоказки.

- Перевірка знань. «Основа» пропонує діагностичні картки для експрес-перевірки. Містить ґрунтовні та повчальні тексти, цікаві завдання. «Ранок» пропонує експрес-контроль, виконаний у форматі відривних карток з тестами в 2 варіантах. «Ранок» пропонує діагностичні роботи з української мови та читання. Також це видавництво має зошити з унікальною системою оцінювання робіт, розроблені спеціально до хрестоматії (додається читацький щоденник, призначений для роботи над усіма творами хрестоматії). Можна придбати завдання для читання. До замовлення є картки для поточної перевірки знань з літературного читання, розроблені до підручника (для тестового контролю).

 

Чому ми?

 

На нашому сайті ranok.com.ua покупець знайде широкий асортимент різноманітної продукції, яка допоможе навчитися читати та щиро полюбити книги. Вся наша продукція підходить під принципи НУШ та зібрана згідно з новими діючими Програмами, затвердженими МОН України. Пропонуємо матеріали, з якими можна починати вчитися читати з азів. Нашими плюсами є: клієнтоорієнтованість, різні формати видань, швидка доставка (зокрема за кордон), лояльні ціни. Цінуємо кожного покупця!