Шкільний курс по українській літературі познайомить учнів із видатними особистостями українських письменників та поетів, навчить пишатися нашими людьми, нашою спадщиною. Прищепить любов до читання та українського слова. Іван Багряний, Олександр Довженко, Тарас Шевченко, Ліна Костенко, Олександр Олесь, Леся Українка та багато інших – імена синів та дочок України, майстрів слова. Їхні твори має прочитати кожен. Хотілося б згадати біографію одного із українських письменників – Григорія Чупринки. Він народився у родині козаків, був позбавлений волі за участь у революції 1905 року, був козаком у полку Хмельницького, керував повстанням проти більшовиків на Чернігівщині, працював в «Українській Хаті». Його бунтарським, революційним характером просочені й твори.

 

Які посібники для роботи по курсу можна знайти на ranok.com.ua?

 

- «Основа» створила серію «Мій конспект». Посібники розроблені згідно з новою Програмою. Потрібні вчителям для швидкої підготовки до проведення уроків та звітності. Для проведення профільних уроків, наприклад з української філології для 10, 11 класів, можна обрати посібники від «Основа». Це доповнені та перероблені видання. В доповнення мають посилання на інтернет-ресурс з художніми творами, що вивчаються.

- Посібники з української мови та читання. Відповідають новій Програмі. Містять творчі завдання для роботи в парах та групах, ігрові методики, календарно-тематичне планування, зразки дидактичного/наочного матеріалу.

- «Основа» пропонує нові формати освіти. Можна обрати посібник з усвідомленого читання. Розкриє секрети техніки, містить кольорові ілюстрації по QR-кодів, завдання у форматі PISA, графіку, діаграми, інфографіку.

- Підготовка до ЗНО. Містять довідник за програмою ЗНО, експрес-підготовку, візуалізацію для легкого запам'ятовування, додаткові матеріали. Методика викладення інноваційна. Можна придбати посібник, випущений у таблицях та схемах.

- Для молодшої школи рекомендуємо придбати читанку. Це перша дитяча книга, яка містить пізнавальний та виховний матеріал. Також можна придбати посібники, які навчать дітей техніці швидкісного читання.

- Підручники. Містять рівень стандарту та профільний рівень.

- Робочі зошити. Розроблені до підручника та є частиною НМК.

- Зошити для оцінювання, діагностичні роботи. Потрібні для перевірки формування компетентностей.

- Можна придбати посібник з серії «Читаємо у колі друзів». Підходить до всіх типових освітніх програм. Містить тренувальні тексти для покращення навиків читання та тести до них, завдання, вправи щодо розвитку критичного мислення та емоційного інтелекту, питання до дискусій. Видання йде під грифом «Вперше в Україні!», теми оповідань та завдань до них інтегровані з курсом «Я досліджую світ».

- «Ранок» пропонує серію «Аудіохрестоматії». Це аудіо-курс, який містить художні твори в акторському виконанні – версія у mp3 для мобільних пристроїв.

- Також на ranok.com.ua можна знайти книги-біографії, оповідання, збірки поезій, казки для шкільної бібліотеки.

Чому треба обрати нас?

 

Наші матеріали на ranok.com.ua потрібні школярам, ​​керівникам методичних об'єднань, викладачам та студентам вищих навчальних закладів, любителям усвідомленого читання, треба для роботи вчителям-філологам, які з 2022-2023 навчального року запроваджуватимуть модель НУШ. Пропонуємо конспекти уроків, різноманітних за формою проведення, побудовані на засадах компетентнісного діяльного підходу з використанням елементів інтеграції, інновацій та здоров’язберігаючих технологій, інтерактивних методів та прийомів навчання сучасного обладнання, як складової нового освітнього середовища. Ми завжди раді допомагати у пошуку оновленої актуальної літератури.