На уроках школярі будуть навчатися культури спілкування, грамотної розмовної мови, будуватимуть діалоги, навчатимуться писати, слухатимуть тексти українською мовою, навчатимуться їх сприймати, запам'ятовувати та переказувати.

 

Які посібники можна обрати на ranok.com.ua?

 

- Серія «Мій конспект» від «Основа» містить розподіл годин та тематику уроків відповідно до підручників Пономарьової та Савченка, інноваційні технології, ігрові методи, завдання для роботи в парах та групах, зразки наочності, орієнтовне календарно-тематичне планування. Наприклад, для 2 класу пропонуються такі інноваційні технології як розвиток критичного мислення, LEGO. Конспекти уроків побудовано на основах компетентісного, діяльного підходів. Можна придбати розробки уроків від «Ранок», вони містять детальні розробки різних типів уроків, систему питань та завдань, моніторинг якості знань, мовні ігри та електронний додаток. Можна обрати збірки диктантів з української мови.

- Для учнів 1 класу пропонуємо посібник, який буде актуальним після проходження Букваря. Містить сучасні тексти різних жанрів, різні види візуальної інформації. Сприяє розвитку мислення та розмовної діяльності, формуванню навичок правопису. Містить аудіо-додаток, доступний за QR-кодом.

- Флеш-картки від «Ранок» є не лише доповненням до таблиць з навчання грамоті, а й окремим способом навчання. Вони упорядковані до кожної літери та складаються з 2 частин. На 1 частині подано предметні малюнки для звукового аналізу слів та співвідношення їх до звукової моделі. На 2 частині надруковано слова для читання або знаходження в них заданої літери.

- Робочі зошити. Для 1 класу пропонуємо каліграфічні прописи. Завдання підібрані та розміщені так, що їх можуть виконувати й діти, які пишуть лівою рукою. У тому числі від «Ранок» можна придбати тренажери для закріплення навиків правопису, поповнення словникового запасу. Йдуть під грифами «обов'язковий рівень знань, умінь, навиків», «грамотність за 10 хвилин на день». Пропонуємо зошити для списування слів, речень та коротких текстів, навчання від простого до складного. «Основа» має зошити, які допомагають дітям йти до школи із задоволенням. Містять завдання у картинках. Радимо придбати зошити з калькою - це найкраща підготовка до навчання грамоти.

Робочий зошит «Ранок» для 3 класу містить розмовні ігри, логічні та творчі завдання, тести для самостійної роботи, кольорове вкладення з розмовними завданнями.

- Діагностичні роботи. Містять 2 варіанти діагностичних робіт до кожного місяця. Потрібні для перевірки формування компетентностей.

- Підготовка до предметних олімпіад. «Ранок» пропонує видання, що містять тренувальні завдання різних рівнів складності, класний та шкільний тури предметних олімпіад.

- Експрес-контроль. Відривні картки з 2 варіантами розроблені для шкіл із російською та українською мовами навчання. «Ранок» пропонує граматичні розбори української мови для експрес-контролю.

- Словники у нових виданнях.

- Зошити для контролю навчальних досягнень. Містять тести та тексти для аудіювання, контрольні роботи, диктанти, контрольне списування та письмові виклади.

 

Як зробити замовлення?

 

Наша продукція підходить вчителям, усім, хто навчає дітей грамоті, учням. Всі посібники складені відповідно до вимог нового Державного стандарту освіти, відповідають оновленій Програмі та принципам НУШ! Для того, щоб зробити покупку акційного товару, потрібно знайти позицію з червоною смужкою у верхньому лівому кутку. На ній білими літерами буде написано «акція». Для того, щоб замовити електронну версію, шукаємо відповідну кнопку та отримуємо версію у захищеному PDF-форматі.