Що вивчає школяр під час уроків протягом цього курсу? Основи безпеки життєдіяльності охоплюють практику і теорію захисту людини та довкілля від шкідливих чи небезпечних чинників. Під час курсу дитина знайде відповіді на такі запитання: «На яке світло я можу переходити дорогу?», «Чи можна стрибнути у відкритий люк?», «Можна засовувати щось у розетку?», «Що буде, якщо далеко відходити від батьків на багатолюдному ярмарку?», «Чи можна ходити під балконами?», «Що буде, якщо пшикнути з балончика на багаття?», «Чи можна збивати бурульки?» і багато інших. Кожен школяр має бути обережним і стежити за собою. Що ж до захисту навколишнього середовища, то в цьому курсі розкриваються теми, які показують, що життєдіяльність людини та створення нею розвиненої індустріальної цивілізації може згубно позначатися на забрудненні навколишнього середовища, підвищує кількість аварій та катастроф. Школяреві буде необхідна інформація про поведінку при надзвичайних ситуаціях. Дитина не повинна розгубитися та знати алгоритм дій. Також на курсі вивчаються гази та отруйні речовини. Порушуються питання про наркотики та токсичні речовини. Курс допоможе школярам обрати здоровий спосіб життя  та бути обачними й обережними.

 

Які матеріали на тему може підібрати покупець на ranok.com.ua?

 

Для того, щоб подати максимально об'ємну інформацію та розкрити питання з різних сторін, часто використовують візуалізацію. Прекрасним придбанням для того, щоб полегшити вчителеві підготовку до уроку та його проведення, будуть набори плакатів. Можна обрати плакати видавництва «Навчальні посібники» за курсом «Основи безпеки життєдіяльності». Вони надруковані на щільному картоні, заламіновані. Це суттєво збільшить термін служби плаката та збереже його первозданний вигляд. Яскравий інформативний плакат для дитячих садків та шкіл можна використовувати під час проведення навчальних занять та для оформлення стендів. У доступній для вікової категорії формі продемонструє в яких місцях можна переходити дорогу та познайомить із основними дорожніми знаками. Основний девіз плакату звучить так: «Правила переходу дотримуйтесь, діти, буде безпечно вам містом ходити!»

 

Для учнів 1-4 класів видавництво «Ранок» пропонує щоденник із безпеки життєдіяльності. Щоденник надає вчителю методичні рекомендації щодо його використання, пам'ятки про правила безпечної поведінки у громадському транспорті, метрополітені, будинку та на вулиці; розробку уроку на тему «Повторення правил дорожнього руху»; вікторини для перевірки знань учнів та пізнавальну інформацію під рубрикою «У світі цікавого»; листи для обліку проведення заходів щодо безпеки життєдіяльності. Запропонований щоденник допоможе учням зрозуміти причини виникнення небезпечних ситуацій і що потрібно робити, щоб їх запобігти та не створювати власноручно. Також допоможе навчитися правильно діяти в критичних умовах, знаходити способи виходу з них, навчить дбайливо ставитися до власного здоров'я та життя однолітків та близьких. Загалом видання намагатиметься краще підготувати учнів до життя у сучасному світі.

 

Чому варто зупинити свій вибір на ranok.com.ua?

 

Матеріали, які входять до наших видань відповідають чинним оновленим Програмам з курсу для закладів загальної середньої освіти та підходять під принципи Нової Української Школи. Матеріали курсу знадобляться вихователям дитячих садків старших груп, школярам, ​​вчителям за курсом «Основи безпеки життєдіяльності», батькам, які піклуються про життя та здоров'я своїх дітей.