Шкільний курс із християнської етики не ставить собі за мету звернути дітей до християнства чи до будь-якої іншої релігії, також він не є вченням вірі чи релігійним обрядам, та не ставить завдання перед собою «нав'язати». То навіщо дітям потрібен цей курс у школі? Християнська етика – дисципліна християнсько-світоглядна, має культурний та освітньо-виховний напрямки. Школярі протягом курсу навчаться шанобливо ставиться до людей, які сповідують інші принципи та релігію, мають іншу конфесію, інші погляди на світ. Загалом дисципліна показує учням, що ми живемо у величезному світі, що всі люди різні. Вона вчить школярів бути адекватною частиною цього світу, вчить співіснувати з іншими людьми у світі різних культур та релігійних поглядів.

 

Християнська етика визначає моральні орієнтири поведінки людини, диктує певний спосіб життя. Принципи етики беруть свій початок, звичайно ж, із Біблії. У християнській етиці вважається, що за допомогою цієї книги Бог виражає свою волю до людей. Вона орієнтована на утопію, на Царство Боже – це таке місце, де завжди добре, тепло, ситно, буяє зелень, де всі щасливі, всі друзі, всі живуть у мирі та у злагоді з Богом та природою.

 

Яку літературу можна обрати для вивчення «Християнської етики» на ranok.com.ua?

 

Для учнів 1-4 класів пропонуємо високоякісні підручники, програма яких підходить до принципів Нової Української Школи та відповідає чинним Програмам для загальноосвітніх закладів. Програма курсу має змістовно-тематичний поділ. У 1 класі діти вивчають тему «Я хочу пізнавати світ», у 2 класі – «Живу і навчаюсь у сім'ї», у 3 класі вивчають тему - «Прагну робити добро», у 4 класі - «Вчимося мудрості». Протягом проходження основ курсу школярі познайомляться з особистістю Ісуса Христа, його моральними вченнями, змістом Божих Заповідей. Школярі розглянуть кут ставлення до світу та своїх вчинків у контексті Біблії. Також учні зможуть подивитися на себе збоку та знайти позитивні якості у своєму характері, беручи за основу Біблійні вчення.

 

Учням 5-7 класів пропонуємо до покупки хрестоматію за курсом «Християнська етика». Вона є частиною навчально-методичного комплекту. На сторінках розміщено твори відомих українських поетів та письменників на морально-етичну тематику. У комплект до підручника на нашому сайті можна замовити робочі зошити. Наприклад, робочий зошит з основ християнської етики для 7 класу призначений для закріплення знань, формування навиків та розвитку умінь з основ християнської етики, а також для поточного контролю, узагальнення та оцінювання знань учнів у процесі вивчення предмета. Зібрано відповідно до оновлених Програм, які затвердило Міністерство освіти та науки України. Приємний бонус для наших покупців – при замовленні від 10 штук на нашому сайті ranok.com.ua діє знижка 10%.

 

Кому адресовано посібники, які можна придбати на нашому сайті?

 

Наша продукція призначена для вчителів християнської етики, учнів загальноосвітніх закладів, батьків, а також усіх, хто цікавиться проблемами духовно-морального виховання. На нашому сайті є якісні фільтри. Можна обрати видавництво, яке найбільше підходить покупцеві, зробити градацію за ціною. Можна обрати друкований або PDF-формат. Ми співпрацюємо з різними службами доставки, покупець може обрати найприйнятнішу за ціною або найшвидшу. Також ми маємо доставку за кордон.