Парле франсе? Якщо ще ні, то посібники на ranok.com.ua вам у цьому допоможуть. Французька мова – одна з найкрасивіших мов світу. Вона дуже м'яка, наче ллється. Французька мова може бути як першою, так і другою іноземною мовою в середній школі. Що дасть вивчення французької мови дитині? Якщо школяр націлений у майбутньому на кар'єру, пов'язану із компаніями в Європі, варто звернути увагу на французьку мову як перспективну. На сьогоднішній день французька посідає друге місце у вивченні іноземних мов. Французька мова залишається затребуваною в дипломатії і до цього дня. Не треба думати, що французька мова дорівнює Франція. Наприклад, у Монако французька мова є державною. До цього списку можна додати Гаїті, східну частину Бельгії, Захід Швейцарії, канадський Квебек, деякі країни Африки тощо. Тому французька мова зберігає свої позиції у міжнародному спілкуванні. Якщо дитина обирає першою мовою англійську, а другою французьку – перспективи її кар'єри «злітають до небес». Якщо школярик у майбутньому націлений на зайнятість, пов'язану з інвестиціями або банкінгом, варто враховувати той факт, що Франція займає друге місце у світі з іноземних інвестицій. Також, якщо дитина піде у політику, то там їй вкрай знадобиться знання французької. Ця мова є робочою для Всесвітніх міжнародних організацій.

Багато людей, які вивчали французьку, стверджують, що ця мова є «містком» до вивчення інших іноземних мов. Секрет у цьому, що вивчивши конструкцію мови, дуже легко освоювати потім мови романської групи.

Яку літературу пропонує ranok.com.ua для навчання французькій мові?

Вчителям, які викладають французьку мову в школі для організації роботи та проведення уроків знадобляться календарно-тематичні плани. Посібники оформлені таким чином, щоб вчителеві було зручно з ними працювати – у вигляді таблиці, де можна поставити дати за розкладом.

Жоден НМК не обійдеться без підручника. Видавництво «Ранок» пропонує чудові підручники з французької мови. Вони є абсолютними переможцями Всеукраїнського конкурсу підручників! Книжки побудовані за комунікативним принципом. Містять елементи оцінювання своїх досягнень учнями. У підручниках багато завдань на розвиток критичного мислення, логіки, креативності. В доповнення йде аудіо-супровід, який записували носії мови. Також активно використовуються ігрові технології. Завдання супроводжуються яскравими малюнками та фотографіями процесів.

До вашої уваги пропонуються збірники тестових завдань для проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання навчальних досягнень учнів. Містять тести з аудіювання, читання.

Обов'язковими для придбання є робочі зошити. Вони входять до НМК. Містять різноманітні завдання. Мета – розвиток сприйняття на слух, усного та письмового продукування, усної взаємодії.

Прекрасним придбанням буде стислий курс із граматики. Довідник ілюстрований прикладами, наочними таблицями та схемами. Відрізняється від інших навчальних посібників своєю лаконічністю та доступністю викладення матеріалу.

Чому ми?

Література на ranok.com.ua відповідає освітній Програмі з іноземних мов для установ загальної середньої освіти, яка затверджена МОН України і є частиною НМК. Посібники розроблені згідно з концепцією Нової Української Школи, вони базуються на особистісно-орієнтованому та компетентнісному підходах до навчання. Наша продукція пропонується як початківцям, так і тим, хто хоче систематизувати та узагальнити вивчений матеріал. Стане в нагоді учням середньоосвітніх установ, вчителям французької мови, репетиторам та всім тим, хто вивчає французьку мову для себе.