Дуже хотілося б назвати цей курс «Славетна історія України». Хочеться, щоб для школярів він був не про дати, а про людей, про особистості, про наших абсолютно неймовірних українців. Дуже важливо, тим більше нині, навчати дітей історії України, показувати школярам, ​​як утворювалася наша держава, через що проходили наші люди та наша незалежність. Головна мета навчального предмета «Історія України» – закласти та сформувати в учнях основи знань по історії.

 

Які матеріали для вивчення предмету знадобляться школярам?

 

- Посібники для підготовки до ЗНО та ДПА. Містять основні дані з курсу, тестові завдання за QR-кодом. Інформацію викладено у зрозумілій формі. Можна придбати посібник від «Основа». Він містить експрес-підготовку, візуалізацію, увесь курс з історії України, тестові завдання для самостійної перевірки, відповіді на тестові завдання за QR-кодом та інноваційні методики. Також можна обрати варіанти з експрес-підготовкою в тестах – стисло, змістовно та ефективно.

- Атласи з історії України. Відповідають віковим особливостям школярів. Кожен розділ містить окремі навчальні теми, які розроблені під навчальну Програму та несуть картографічну інформацію про історичні події. Видання мають сучасний дизайн, чудово підібрані ілюстрації, карти, схеми, малюнки, фото, які допомагають узагальнити отримані знання та активізують мислення школярів. Структура атласів спрямована на головну мету курсу з історії України. Атласи можуть бути використані для роботи на уроках, для самостійної роботи, а також при виконанні домашніх завдань. Атласи видавництва «Картографія» мають гриф МОН України та відповідають санітарному законодавству України.

- Контурні карти. Є чудовим доповненням до атласів. Контурні карти видавництва «Картографія» були складені за оновленою Програмою для кожного класу загальноосвітніх навчальних закладів України з історії України. Вони мають відповідний гриф МОН України. Контурні карти стануть у нагоді вчителям та учням при виконанні на уроках практичних робіт картографічного характеру. Містять у собі карти та завдання.

- Розробки уроків. «Основа» пропонує вчителям серію «Мій конспект». Містить календарне планування, розробку всіх уроків курсу на окремих аркушах, узагальнююче та тематичне оцінювання. Розроблено за оновленою Програмою. Можна окремо обрати календарно-тематичні плани з урахуванням компетентного потенціалу предмета. Видавництво «Ранок» пропонує серію «Рятувальник» з історії України у визначеннях, таблицях та схемах.

- Підручники. Розроблені для профільного та основного рівнів. Можна обрати видання на конкретні теми. Наприклад, у «Ранок» можна придбати посібник із темою про першого українського короля. На сторінках книги у популярній формі на тлі широкої картини дій у Центрально-Східній Європі розкрито образ короля Данила як людини своєї епохи.

- Тестовий контроль результатів навчання. Посібники містять поточний тематичний контроль знань, умінь та навиків. Створено провідними спеціалістами у сфері загальної середньої освіти та розроблено за оновленою Програмою для основної школи.

- Довідники для абітурієнтів та школярів містять повний курс підготовки до вступу до ВНЗ.

Як зробити замовлення на сайті ranok.com.ua?

 

Для того щоб зробити замовлення на нашому сайті, потрібно обрати версію, яка підходить покупцю. Наша команда пропонує друковані версії та електронний формат. Ми співпрацюємо з великою кількістю служб доставки, можна обрати максимально зручний варіант для покупця. Здійснивши замовлення на ranok.com.ua, вже незабаром покупець триматиме у своїх руках високоякісну продукцію, що відповідає чинним Програмам з курсу предмета та розроблена під НУШ.