Що вивчає інформатика? Вона вивчає обчислювальну техніку, передачу даних, систематизує закони створення, збереження, збирання, відтворення та обробки інформації. На уроках курсу школярі зможуть здійснити подорож вглиб комп'ютера – розберуться, з чого він складається і як працює. Також вивчать питання інформаційної безпеки, дізнаються, як ця наука розвивалася, навчаться програмувати. Інформатика навчить дитину алгоритмічному типу мислення, що зробить її успішнішою у навчанні, допоможе легше систематизувати та запам'ятовувати інформацію. Часто в інформатиці треба вирішувати нетипові завдання. Це навчить школяра проявляти логіку, критичне мислення, фантазію, завзятість та творчий підхід. Також курс вчить працювати у групі, емоційному інтелекту, комунікабельності.

 

Що ми можемо запропонувати по курсу «Інформатика»?

 

- «Основа» пропонує серію «Мій конспект». Видана за новою Програмою 2018 року. Серія спрямована на допомогу вчителю в організації та проведенні уроків, містить розподіл годин і тематики уроків відповідно до підручника, інноваційні технології у розвитку критичного мислення та охорони здоров'я, ігрові прийоми, творчі завдання для роботи в парах та групах, орієнтовне календарно-тематичне планування та розробки уроків. Відповідає рівню стандарту та новій Програмі. Вчителям 2-4 класів знадобиться книга про позакласні заходи. Вона містить сценарії заходів з елементами ігор, методичні рекомендації до підготовки, вправи та завдання.

- Робочі зошити. Усі матеріали відповідають принципам НУШ та розроблені до діючих підручників. Прекрасним придбанням буде робочий зошит для 2 класу. Він створений і для інтеграції в курс «Я досліджую світ», і для курсу інформатики.

- Посібники про мови програмування Pyton та Java. Містять перші кроки, основні відомості на основи структурного та об'єктно-орієнтованого методів. Весь матеріал детально розписаний та проілюстрований.

- Підручники. Можна обрати підручник від видавництва «Ранок», він містить основний матеріал, що вивчається, приклади практичного застосування отриманих знань, системи вправ для закріплення навиків роботи за комп'ютером, питання для самоперевірки, покрокові описи практичних робіт, енциклопедичні сторінки, інтернет-підтримку. Для учнів 11 класу варто обрати підручник, який відповідає новій навчальній Програмі профільного рівня. Для учнів 3 класу підручник формує початкові уявлення про базові поняття інформатики, допомагає закріпити вивчений матеріал. Містить кольорові ілюстрації, таблиці, схеми.

- Для вивчення вибіркових модулів «Математичні основи інформатики», «Бази даних», «Графічний дизайн», «3-d моделювання», «Вебтехнології», «Креактивне програмування» рекомендуємо посібники від видавництва «Ранок». Вони відповідають вимогам навчальної Програми вибірково-обов'язкового курсу з інформатики.

- Для здійснення поточного контролю можна обрати експрес-метод. На відривних картках є два варіанти та тести.

- Плакати. Можна обрати комплект плакатів із CD-диском із презентаціями. Відмінним придбанням буде плакат про безпеку в інтернеті. Він актуальний для дітей, їхніх батьків та вчителів.

- Зошити для практичних робіт. Розроблено згідно з новою навчальною Програмою. Містять практичні роботи з покроковим описом виконання.

- Цікавим придбанням буде книга «Світ кібернетики». Книга відповідає на безліч питань, містить історію та сучасні досягнення науки.

 

Як зробити замовлення?

 

Для того, щоб зробити замовлення на сайті ranok.com.ua, потрібно обрати ту версію, яка зручна покупцю. Це може бути друкована чи електронна версія. Далі покупець обирає службу доставки та оформляє замовлення. Завжди раді забезпечувати вас якісною оновленою продукцією.