Екологія – це наука про природу та навколишнє середовище. Це такий курс, який потрібен кожній людині і дуже добре, що його впроваджено у шкільну програму. Тому що змалку в людину потрібно закладати принципи природозбереження. Ось скажімо, у кожної людини є будинок, і є цілком нормальним прибирати у ньому бруд та сміття, прибирати на кухні, прибирати у себе в кімнаті і т.д. Але чомусь у багатьох людей є усвідомленість, яка стосується лише дому, а все, що знаходиться поза стінами, вже ніби й не стосується людини. Адже кожен із нас ходить до лісу, парків, скверів, ходить на річку. Дуже приємно прийти в чисте місце і відпочити там, і навпаки, нікому не приємно сидіти у купі сміття. А це лише візуальна складова. Скільки проблем для природи приносить людина своєю діяльністю та бездіяльністю у тому числі. Дуже добре, що сьогодні нарешті почала з'являтися еко-свідомість. Кожна людина може зробити свій внесок. Можна почати з придбання багаторазових сумочок для продуктів для походів у магазин, також кожен із нас може відмовитись від того, щоб брати чек на касі. На секунду, 9000 чеків середньої довжини – це одне дерево. Насправді, кожна людина може зробити дуже великий внесок в безпеку навколишнього світу, здійснюючи при цьому мінімум рухів.

 

Які матеріали для роботи по курсу можна знайти на сайті ranok.com.ua?

 

Предмет «Екологія» вводиться у шкільну программу, починаючи з 1 класу. Для школярів 1-4 класів видавництво «Ранок» пропонує серію, яка містить комплекти навчальних плакатів. Серія відповідає засадам Нової Української Школи. Важливий матеріал подано у доступній формі. Яскраві плакати зацікавлять школярів та порушать таку важливу тему «Що може повинен зробити кожен учень для збереження планети?». Одного такого набору цілком достатньо, щоб оформити клас, кабінет, а також для використання вдома – адже саме із дому починає зростати особистість.

 

«Ранок» пропонує сучасний освітній екологічний проект «Основи екології», який розроблено спільно з телеканалом «ПЛЮСПЛЮС». Він призначений для виховання еко-свідомості сучасних школярів. Автори дають корисну інформацію у привабливій та ефективній для учнів формі – інфографіках. На уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» та під час дистанційного навчання, учні матимуть змогу переглянути мультфільми, познайомитись з інформацією, яка подана на плакатах та виконати завдання у робочих зошитах.

 

Для роботи на уроках «Екології» потрібні робочі зошити. Вони містять перші кроки з виховання еко-свідомості, цікаві проекти, дослідження та спостереження. Зошити формують позицію розумного споживача. Усі зошити відповідають принципам НУШ та йдуть під девізом «Все починається з тебе!». Зошити містять завдання на актуальні теми: «Екопапір», «Життя пластикової пляшки», «Сортування сміття», «Екоялинки», «Захисники планети» і тд з використанням малюнків, схем, таблиць, які розширюватимуть уявлення дітей про екологічні проблеми та природозберігаючі методи. А також навчать усвідомленому використанню речей і тому, що кожна людина у повсякденному житті своїми діями може значно покращити екологічну ситуацію в країні та у світі.

 

Для вчителів курсу «Екологія» пропонуємо розробки уроків з детальними конспектами.

 

Чому ми?

 

Наша команда ranok.com.ua пропонує доступні ціни, гарний вибір, якісний друк та швидку доставку. Завдяки тому, що ми клієнтоорієнтовані, з нами приємно мати справу. Вся наша продукція відповідає чинним Програмам з курсу та принципам Нової Української Школи. Підійде для учениць та учнів середніх освітніх закладів, вчителів по курсу «Екологія», а також усім тим, кого цікавить цей предмет і хто хоче стати більш свідомим жителем планети Земля.