Курс з російської мови передбачає здобуття школярами знань з теорії мови, які сприяють формуванню навичок структурно-семантичного аналізу тексту. Виконуючи завдання курсу, школярі навчаться красиво, правильно, логічно, граматично правильно висловлювати свої думки, аналізувати тексти, виділяючи в них головну та другорядну інформацію.

 

Яка інформація міститься на нашому сайті ranok.com.ua?

 

- Наочні матеріали. Маємо картонки-підказки, що містять основні правила, визначення, схеми російської мови. Можна придбати комплекти таблиць з російської мови, що охоплюють програму орфографії. Також пропонуємо плакати з російською абеткою.

- Методички. Наші матеріали допоможуть вчителям у підготовці та проведенні уроків. Містять розробки уроків під діючі підручники (маємо для закладів з навчанням українською мовою), календарно-тематичні плани з урахуванням компетентісного потенціалу предмета тощо. Розробки уроків від «Ранок» мають авторський блог та скретч-карту з календарними планами та матеріалами для друку. Вся продукція відповідає новим Програмам.

- Контроль знань. Можна придбати зошити для оцінювання результатів навчання. Містять поточне, підсумкове оцінювання, компетентісно-орієнтовані завдання, онлайн-підготовку до оцінювання. Підберіть зошит для контролю по російській мові для шкіл з українською мовою навчання. Зошити від «Ранок» містять тестові контрольні роботи, аудіювання, самостійні роботи та онлайн-підготовку до контрольних робіт. Можна обрати експрес-контроль, розроблений за оновленою Програмою. Представляє собою відривні картки з тестами у 2 варіантах. «Ранок» пропонує універсальні комплекти для контролю навчальних досягнень. Містить всі види контролю знань та онлайн-підготовку.

- Зошити з розвитку мовлення. «Ранок» пропонує зошити за новою Програмою, розроблені до підручника. Допоможуть сформувати гарне та правильне мовлення. Можна придбати зошити для успішного оволодіння орфографічними та пунктуаційними навиками від «Ранок». Вони розроблені за оновленою Програмою, містять правила та їх пояснення, вправи, ігрові завдання.

- Підручники з російської мови. Можна обрати друковану або електронну версію.

- Тренажери. Мають грифи «обов'язковий рівень знань, умінь, навичок», «нова програма». Допомагають закріпити навики правопису, поповнити словниковий запас, мають завдання різних рівнів складності.

- Прописи. Обов'язкові до придбання після вивчення Буквара. Також для 1 класу радимо зошит-шаблон від «Ранок». Йде під грифом «НУШ». Містить зразки написання, елементи букв, творчі завдання. Навчає із самих азів - вчить працювати у зошиті, готує руку до письма. Для найменших є прописи з калькою, які підходять лівшам.

- Робочі зошити. «Ранок» пропонує зошит, який містить вірші та уривки з казок, загадки, ребуси, скоромовки, ігри. Можна придбати зошити з російської мови та читання. Посібники складені відповідно до Держстандарту початкової освіти та Типової навчальної програми з російської мови та читання для закладів з навчанням російською мовою.

- «Ранок» пропонує книгу по Держпрограмі для додаткового читання. Спрямована на системне формування читацьких умінь.

- «Ранок» пропонує серію «Рятувальник». Відповідає чинним Програмам. Містить теоретичні відомості, правила орфографії, пунктуації, приклади та винятки, коментарі. Видана у визначеннях, таблицях та схемах.

 

Кому підійдуть матеріали цього розділу?

 

Сайт ranok.com.ua пропонує видання для допитливих школярів, батьків, які небайдужі до навчання дитини, для вчителів, для всіх тих, хто хоче гарно та грамотно розмовляти російською мовою. Для зручності покупців ми маємо онлайн-консультанта. Йому можна ставити будь-які питання щодо підбору посібників. Ми завжди вам раді!