Що ж це за наука географія? А це не одна наука, а ціла система наук, що вивчають оболонку Землі, різноманітність природи нашої планети, розташування, міграцію та господарську діяльність населення, взаємодію людини з природою, водні ресурси планети, кліматичні умови та метеорологічну обстановку тощо. Кожен школяр знає слова, які утворюють термін «географія»: «гео» – «земля», а «графо» – «писати», тобто з грецької можна перекласти як «записи про Землю».

Що дає людині вивчення географії? Кожна людина є частиною світу, частиною природи, частиною етносу. Завдяки географії учні дізнаються багато цікавого про свою країну, про своє рідне місто, про свій материк. Географія є інструментом у вивченні людиною довкілля. Завдяки географії людина може навчитися взаємодіяти з природою, раціональніше використовувати природні ресурси, що в довгостроковій перспективі створить більш сприятливі умови для проживання. З цією наукою людина вчиться помічати, описувати, шукати, спостерігати, прогнозувати і навіть проектувати.

Які друковані матеріали стануть у пригоді при вивченні чи викладі географії?

Вивчення такого предмета передбачає володіння широким асортиментом друкованої продукції. Не підручником єдиним, як то кажуть.

 1. Географічні атласи. Вся продукція відповідає навчальній програмі, яка орієнтована на НУШ. Для більш комфортного користування та легкого навчання видання правильно проілюстровані та містять картосхеми. Інформація відповідає віковим особливостям школярів.
 2. Контурні карти. Є чудовим доповненням до атласів. Вони видані під відповідним грифом МОН. Видання містять завдання та карти.
 3. Конспекти з географії. Видання містить конспекти всіх уроків курсу щодо оновленої Програми. Кожен конспект розміщений на окремому аркуші. В середині грамотно оформлена мета уроку, тип уроку, список необхідного обладнання, короткий зміст етапів уроку в залежності від його типу. Така форма допоможе вчителю заощадити час на підготовку та полегшить звітність. Також на сторінках конспектів є місце для учительських записів, що допоможе зробити урок більш авторським.
 4. Завдання для олімпіад, конкурсів та змагань. Містять завдання олімпіад різного рівня, коментарі, рішення та відповіді. За QR-кодом доступні кольорові ілюстрації до завдань.
 5. Типові тестові завдання для проходження ЗНО. Видання містять тренувальні тестові завдання різних типів.
 6. Посібники орієнтовані на проходження ЗНО. Містять довідник за програмою ЗНО, тестові завдання до тем, тренувальні тести, таблиці, схеми для повторення, відповіді до всіх тестових завдань.
 7. Довідники для абітурієнтів та школярів. Містять повний курс підготовки до вступу до ВНЗ.
 8. Робочі зошити для оцінювання результатів. Містять оцінювання поточне та підсумкове, завдання та онлайн-підготовку до оцінювання.
 9. Календарно-тематичні плани. Призначені для вчителів географії закладів загальної середньої освіти. Тут окреслено напрями формування предметних та ключових компетентностей.
 10. Зошити для практичних робіт. Містять практичні роботи, дослідження, узагальнюючий контроль та контурні карти.
 11. Методичні посібники для онлайн- та офлайн-навчання.

Де можна знайти багато якісної продукції для вивчення географії?

На нашому сайті ranok.com.ua Ви знайдете широкий асортимент друкованої продукції, яка стане у пригоді вчителям для формування та проведення уроків, підготовки до тем, а також учням на уроках та при виконанні практичних робіт у школі чи вдома. Наша продукція дасть багато вичерпних відповідей на поставлені географічні питання. Команда магазину «»Ранок буде рада познайомити та полегшити вивчення такого цікавого і різнобічного предмета як географія.