Математика – наука точна. Щоб розуміти всю суть предмета, варто знати той факт, що раніше грецькі філософи використовували її для пошуку істини. Нині математику можна охарактеризувати як науку, що займається вивченням чисел, просторів, структур, перетворень. Математика у собі увібрала кілька дисциплін – алгебра, геометрія, тригонометрія, вища математика. Навіщо потрібна математика школярам? Вона розвиває мислення, логіку, вчить знаходити закономірності та рішення, досягати результату через проходження певного шляху, вчить вирішувати нестандартні завдання.

Яка продукція на ranok.com.ua буде актуальною під час вивчення курсу?

  • Підручники. Наприклад, у підручнику для 1 класу Логачевської використовується традиційна структура подання інформації, системний диференційований підхід та практична спрямованість завдань супроводжують розвиток ключових математичних компетентностей. Підручник підштовхуватиме вчителя та першокласників до партнерства. Спільне обговорення та виконання завдань створять атмосферу успіху у класі. Автори приділили особливу увагу розвитку фінансової грамотності у дітей – багато вправ та завдань спрямовані на обчислення вартості покупки, прогнозування покупки тощо. Хочеться виділити тему «Доба. Година – одиниця виміру часу», з нею учні навчаться не тільки орієнтуватися в годинах, але й зможуть застосовувати знання на практиці – наприклад, планувати день або визначити, скільки годин працює магазин тощо.
  • Робочі та навчальні зошити. Створені на основі підручника, доповнюють його зміст, що забезпечує якісне досягнення учнями результатів. Є помічниками в організації самостійної, пізнавальної та дослідницької діяльності учнів, різноманітності видів роботи на уроці та ефективному формуванню математичних понять та способів дії. Є завдання «із зірочкою», а у разі цих зошитів – «з шапочкою». На сторінках зошита учень бачить завдання та симпатичну ч/б ілюстрацію до неї. Є відео-уроки.
  • Діагностичні роботи. Відповідають змісту модельних програм, що діють. Включають усі види оцінювання - бліц, поточне, комбіновані та підсумкові роботи. Також є місце для самооцінки та коментаря вчителя. Можна обрати окремо варіант із бліц-оцінюванням. Наприклад, «Основа» пропонує дидактичні матеріали для експрес-оцінки знань на різних етапах уроку. Це роздатковий матеріал, індивідуальні картки по темам. На виконання витрачається не більше 5-7 хвилин. Таке оцінювання допоможе вчителю швидко оцінити знання учнів.
  • Завдання до олімпіад, конкурсів та змагань.
  • «ZIRKA» робить книги, які мають на меті показати найшвидший спосіб вивчення. Можна обрати теми по складу числа, таблиці множення тощо. Також у цього видавництва є цікаві тренажери у формі мобілки. Допоможуть з вимірами, часом, вагою, довжиною, дробами, діями в межах 1000, розв'язанням задач тощо.
  • Підготовка до ЗНО. Містить типові тестові завдання за програмою ЗНО, рішення, вказівки до виконання завдань, відповіді, короткий математичний довідник.
  • Книги для молодших школярів, які допоможуть відпрацювати навики рахунку, додавання та віднімання за допомогою чарівного збільшувального скла або навчального доміно.
  • Навчальні плакати.

Чому ми?

На сайті ranok.com.ua представлений широкий вибір якісної друкованої продукції за шкільним курсом математики – від веселих карток для розмальовування до складних підручників для старших класів. Матеріали підібрані згідно з принципами НУШ та розроблені таким чином, щоб відповідати психічному розвитку окремих вікових категорій. Раді запропонувати нашу продукцію учням, вчителям, репетиторам, батькам, особам, які задіяні у вихованні школярів. Наші книги допоможуть виростити маленького Гауса.