Кожен українець має володіти державною мовою на бездоганному рівні. Розвиток мовлення та відпрацювання правопису – одне з головних завдань. Школярі мають навчитися вмінню усно та письмово висловлювати свої думки, сформувати орфографічні та орфоепічні вміння, повинні розуміти роль мови для ефективного спілкування та культурного самовираження, вживати українську мову як рідну у різних життєвих ситуаціях.

 

Що ми можемо запропонувати?

 

- Підручники. Оновлені, доповнені та орієнтовані на НУШ.

- На ranok.com.ua є багато корисного для першокласників, матеріали підходять під Програми курсу, що діють. «Основа» пропонує доміно з антонімами, звуковими ланцюжками тощо. Після вивчення Буквара, прописи обов'язкові до придбання. «Ранок» пропонує прописи, які містять зразки написання, елементи літер, завдання з розвитку мовлення. Рекомендуємо до купівлі прописи з калькою. Потрібні будуть і зошити для списування. Складність зростає від повторення рукописного зразка до списування з друкованого шрифту. Можна придбати АРТ-розмальовку, у якій поєднано розмальовки та навчання мові. Картонки-підказки стануть у нагоді в 1-2 класі. Містять алфавіт, інформацію про звуки, правила.

- Робочі зошити. Розроблено до підручників, які відповідають оновленим Програмам з української мови та читання. Є частиною НМК. Можна обрати універсальні тренувальні зошити із вправами та завданнями.

- Український правопис. Можна придбати видання зі схемами, асоціаціями, лайфхаками, рекомендаціями, новими правилами правопису та практикумом. «Книголав» пропонує 100 експрес-уроків. У доступній формі навчає нормам сучасної мови, допомагає говорити більш грамотно. «Основа» пропонує помічника у розвитку мовлення з диференційованими тренувальними вправами, різними способами допомоги, особистісно-орієнтованим підходом.

- Завдання для олімпіад, конкурсів, змагань, розроблених щодо нового Українського правопису.

- На ranok.com.ua можна знайти всі необхідні посібники на допомогу вчителям, які відповідають оновленим Програмам та НУШ. «Основа» пропонує посібники з роботи над помилками. Містять методичну систему опрацювання всіх орфограм курсу за алгоритмами. Також у нас є матеріали за методикою «Щоденні 5». Їх можна використовувати для проведення тематичних тижнів, інтегрованих уроків. На сайті можна обрати діагностичні картки з навчання грамоти та для експрес-перевірки знань. Також вчителі можуть придбати посібники з усіма видами діагностичних робіт: бліц-оцінюванням, поточними, комбінованими та підсумковими роботами. Ми маємо дидактичні матеріали. «Основа» пропонує всі уроки української мови, які містять календарне планування, розробки уроків, матеріали до уроків загального та тематичного контролю. Також від цього видавництва можна обрати серію «Мій конспект» на допомогу у підготовці та проведенні уроків.

- Словники, довідники під діючі Програми та НУШ. Для 1-4 класу можна обрати словники синонімів та антонімів зі схемами та картинками. Рекомендуємо до придбання словник-помічник – орфографічний, тлумачний, словник труднощів української мови. «Основа» підготувала словники за новими правилами правопису. Довідники школяра містять стислий теоретичний матеріал, культуру мови, короткий словник літературознавчих термінів та допомогу у підготовці до ДПА.

Це лише частина корисного, що можна знайти за курсом у нас.

 

Для кого наші матеріали?

 

Наші посібники потрібні вихователям старших груп дошкільних закладів, учням, вчителям під час підготовки до проведення уроків, до тематичних тижнів, ЗНО, ДПА, конкурсів та олімпіадів. Також матеріали корисні для самостійних занять удома, допоможуть батькам організувати цікавий навчальний процес.