Курс літератури спрямований на формування ціннісного ставлення до мови та літератури, як до чинника національної та загальнолюдської самоідентифікації та консолідації, як до форми культури. Методичні підходи спрямовані на зацікавленість учнів художніми творами, як явищем мистецтва слова, формою пізнання світу і себе в ньому; на формування постійного інтересу до вивчення літературних творів; на розвиток естетичного смаку та креативного мислення; на поповнення словникового запасу та читацького досвіду; на розширення світогляду. Також школярі на курсі будуть здійснювати пошуково-дослідницьку діяльність – знаходити, аналізувати та оцінювати.

 

Що пропонує сайт ranok.com.ua?

 

- Підручники. Розроблені під НУШ та відповідають чинним Програмам. Для 9 класу «Ранок» пропонує підручник з інтегрованого курсу літератури (зарубіжна та російська). Підручник створює умови для активної діяльності на уроці та свідомої самостійної роботи, забезпечує реалізацію компетентнісного підходу до навчання, містить теорію та тексти художніх творів, реалізує принцип варіативності. Здійснюйте онлайн-тестування за допомогою інтернет-підтримки, використовуйте віртуальну бібліотеку. Можна придбати підручник для інтегрованого курсу 5 класу «Українська мова, українська та зарубіжна літератури» від «Ранок». Він створений за модульною Програмою інтегрованого мовно-літературного курсу та пропонує інноваційні підходи до моделювання уроків. Має гриф «рекомендовано МОН».

- Хрестоматії. Книги від «Ранок» йдуть під грифами «з урахуванням концептуальних засад», «реформування середньої школи НУШ». На сторінках можна знайти цікаві факти про творчі шляхи письменників, ключові епізоди творів із докладним переказом виданих фрагментів, завдання для аналізу творів. В електронному доповненні є повні тексти творів, читацький практикум та тести.

- Методички. Допомагають вчителям організувати та провести урок. «Ранок» пропонує календарно-тематичні плани з урахуванням компетентісного потенціалу предмета. Розроблено відповідно до Програм з літератури, затверджено МОН України. Кожен учитель може додати авторства з огляду на рівень підготовки учнів. Можна придбати календарно-тематичний план з інтегрованого курсу російської та зарубіжної літератури від «Ранок». «Основа» пропонує серію «Мій конспект». Містить орієнтовний календарно-тематичний план та розробку всіх уроків. Має грифи «нова програма», «формуємо компетентності». Можна придбати рівень стандарту, можна в тандемі – профільний+стандарт. Придбайте розробку уроків від «Ранок», яка містить сучасні майстер-класи та додаткову інформацію в електронному доповненні. Корисним придбанням буде збірка, що містить діючі навчальні Програми із зарубіжної літератури, методичні рекомендації щодо викладення навчального предмета та вимоги до оцінки результатів.

- Плакати. Можуть бути використані для наочності в оформленні шкільних куточків, під час уроків. Наприклад, «Основа» для 10 класу пропонує комплект із 12 плакатів із портретами письменників та їх творами.

- Зошити для оцінювання результатів. Містять різні види оцінювання, компетентісно-орієнтовані завдання та онлайн-підготовку до оцінювання. Мають гриф «оновлена ​​програма».

- «Основа» пропонує всі уроки додаткового читання із зарубіжної літератури, розроблені за новою Програмою. Містять ігри, ребуси, кросворди, класичні та нетрадиційні форми уроків.

 

Чому ми?

 

У нас можна обрати високоякісну продукцію у широкому асортименті. Тут можна замовити друковані варіанти, обрати електронні версії. Якщо покупець зараз за кордоном, ми можемо доставити туди обрані позиції. Завжди раді розвивати школярів та допомагати вчителям нашою продукцією.