Уроки музики – це «прекрасні зустрічі» школярів зі світом краси та гармонії. Вчителі під час уроків музики гратимуть роль таких-собі «провідників» у світ духовного, етичного, культурного, емоційного.

 

На уроках школярі будуть знайомитися зі стильовою та жанровою різноманітністю сучасного мистецтва, що допоможе скласти цілісне уявлення про музичну картину наших днів. Особливу увагу хотілося б приділити українській музичній культурі. Вона за всіх часів нерозривно була пов'язана з національним фольклором. Це зараз на часі. Кожен школяр зобов'язаний знати про культурну спадщину свого народу, бо фольклор та творчість українських діячів містять у собі ментальні риси національної культури. Дитина має відчувати самобутність культури України. Адже наша країна така багата на неймовірно талановитих людей, які співають і пишуть, які надихають не лише наших соратників, а й людей по всьому світу. Не дарма українців вважають найбільш співочою нацією, яка має гарні голоси.

 

На уроках музики школярі дізнаються імена відомих музичних діячів, роки їхнього життя, де вони народилися і який шлях пройшли, яку спадщину залишили. Після зібраної інформації, коли дитина для себе вже «намалювала портрет людини», кожен матиме можливість висловитись щодо особистості творця та його музичних творів. Такий принцип підходить під основні тези НУШ, де думка кожного учня має значення. Важливо, висловлювання своїх думок буде допомагати школярам молодших класів розвивати мовлення. Також доречною буде робота у групі, де кожен висловлює свою думку, слухає інших, можливо дискутує, можливо підтримує однокласників.

 

Де знайти матеріали для курсу з «Музики»?

 

На нашому сайті ranok.com.ua ми пропонуємо високоякісну продукцію, яка допоможе вчителям у підготовці до проведення уроків, а школярам на курсі.

 

Музичне виховання дітей починається ще у дитячому садку. Для вихователів маленьких дітей 3-4 років пропонуємо серію «Мій конспект» від «Основа». Музичне виховання у дитячому садку створено за Базовим компонентом дошкільної освіти. Містить плани-конспекти занять, календарне планування, відривні листи з полями для нотаток вихователів. Заняття у посібниках розписані по тижням. Основним завданням є познайомити дітей із новими музичними творами, привчити уважно слухати музику, навчити рухатися в ритм музиці, мотивувати до співу та отримання задоволення від процесу. Можна придбати посібник від «Ранок» із сучасної дошкільної освіти. Містить методики проведення музичних ігор, орієнтовно-перспективне планування для кожної групи, народні гри. Видано під грифами «нова редакція», «державний стандарт дошкільної освіти».

 

Для коректної роботи у класі школярам потрібні підручники. Протягом навчального року діти узагальнюватимуть та поглиблюватимуть свої знання з цього предмету, а також дізнаються багато нового про вітчизняну та світову музичні культури. Проведення уроку можна підтримати посібниками від «Ранок». Вони містять інтерактивні уроки з теми, що вивчається. Наприклад, для 7-11 класів з музичного мистецтва можна обрати посібники, з якими діти познайомляться з творчими портретами кумирів сучасної музики. Видання рекомендоване для загальноосвітніх навчальних закладів усіх рівнів.

 

Чому варто обрати нас?

 

Наша команда ranok.com.ua є клієнтоорієнтованою. Ми допоможемо обрати матеріал для проходження курсу. Наша продукція розрахована на підвищення компетентності у музичній сфері. Ми пропонуємо продукцію, що має високу якість друку, яка відповідає всім діючим навчальним Програмам з предмету та затверджена МОН України. Служби доставки, з якими ми співпрацюємо, дуже швидко доставлять продукцію у ваші руки.