Всесвітня історія – це хронологія та опис того, як розвивалося людське суспільство протягом всього часу. На протязі курсу школяр познайомиться зі Стародавніми цивілізаціями Близького Сходу, Стародавньою Грецією, Стародавнім Римом, цивілізаціями Середньовіччя, становленням «західної цивілізації» у Новий час тощо. До вивчення історії слід застосовувати системний підхід, потрібно вивчати не окремо історію кожної країни чи континенту, а історію у контексті Всесвітньої. Під час проходження курсу, школярі познайомляться з історією із соціального, економічного, внутрішньо- та зовнішньополітичного, культурного зрізів. Вивчення історії розвиває аналітичне мислення, прогнозування, пам'ять школярів.

 

Що пропонує ranok.com.ua з курсу «Всесвітня історія»?

 

- Атласи. «Картографія» пропонує атласи, які відповідають віковим особливостям школярів. Кожен розділ містить окремі навчальні теми, які відповідають діючим навчальним Програмам та несуть картографічну інформацію з історичних подій. Видання мають сучасний дизайн, ілюстрації, картосхеми, які допомагають узагальнити отримані знання. Друкована продукція має гриф МОН України та відповідає санітарному законодавству. Атласи від «Ранок» мають гриф «нова програма». При замовленні від 10 атласів пропонуємо знижку 10%.

- Контурні карти. Є доповненням до атласів з Всесвітньої історії. Контурні картки мають відповідний гриф МОН. Потрібні під час виконання практичних робіт картографічного характеру.

- Методична допомога для вчителів. «Основа» пропонує серію «Мій конспект». Зміст відповідає новій Програмі та принципам НУШ. Містить календарне планування, розробку всіх уроків з курсу, уроки узагальнюючого та тематичного оцінювання, матеріали для практичних та творчих робіт. Відповідають стандартному та академічному рівням. Можна окремо придбати календарно-тематичні плани з урахуванням компетентнісного потенціалу предмета від «Ранок». Доповнені інтернет-підтримкою. Також «Ранок» пропонує компетентнісно-орієнтовані завдання, де подано відповіді на поставлені питання, надано методичні рекомендації щодо роботи з кожним конкретним питанням, наведено певний теоретичний матеріал до кожної компетентності, надаються поради щодо ускладнення чи спрощення завдань. Також окремо можна придбати розробки уроків, які створені до конкретних підручників. Мають авторський блог, скреч-картку з календарно-тематичним плануванням та додатковими матеріалами, відповідають новій Програмі.

- Зошити для оцінювання результатів навчання містять усі види оцінювання, онлайн-підготовку до нього, компетентнісно-орієнтовані завдання. «Ранок» пропонує універсальний комплект для контролю навчальних досягнень за інтегрованим курсом Всесвітньої історії та історії України.

- «Ранок» пропонує серію «Рятувальник». У ній є основні поняття та терміни, пояснюється, як проходили основні події. Є довідкова інформація, історичні карти та електронне доповнення. Інформація подана в визначеннях, таблицях та схемах.

- Підручники. Цілком покривають обсяг необхідних знань. Відповідають рівню стандарту і профільному рівню. Оновлено, доповнено, підлаштовано під НУШ. Можна обрати підручник із поглибленим вивченням історії.

 

Чому ми?

 

Продукція, яку пропонує ranok.com.ua, відповідає чинним Програмам за курсом, що вивчається. Посібники можуть бути використані для роботи на уроках Всесвітньої історії, для самостійних та практичних робіт, а також для виконання домашніх завдань. Для наших покупців ми пропонуємо швидке оформлення замовлення, швидку та зручну доставку (можлива доставка за кордон) та лояльні ціни. Ми клієнтоорієнтовані, намагаємося, щоб кожен покупець отримав задоволення від придбання продукції.