На курсі порушуються такі питання як: «Соціальна, фізіологічна та психологічна зрілість», «Надзвичайні ситуації», «ЗОЖ та моделювання поведінки людини у разі погіршення самопочуття», «Режим дня», «Довголіття», «Шкідливі звички», «Основні принципи безпеки життєдіяльності», «Людські цінності», «Діти як частина світу», «Охайність та особиста гігієна школярів», «Характер людини», «Правила безпеки на дорозі» тощо. Школярі навчаться аналізувати свій спосіб життя, збільшать обсяг знань про збереження життя і братимуть на себе відповідальність за своє життя та здоров'я, поглиблять навики здорового образу життя, ставитимуть перед собою цілі та досягатимуть їх у повсякденному житті, пропрацюють уміння приймати рішення з урахуванням особистих інтересів, розвинуть відчуття власної гідності, навчаться протистояти негативному психологічному впливу, долати негативні емоції та стрес тощо.

 

Які матеріали для проходження курсу «Основи здоров’я» є на ranok.com.ua?

 

- Робочі зошити. Розроблені на підтримку до підручників з «Основ здоров'я». Пропонуємо робочі зошити за оновленою Програмою основної школи. Вони містять оперативний потоковий контроль, самооцінювання та коригування поведінки, формування навиків здорового способу життя, моделювання поведінки у критичних ситуаціях. Видавництво «Ранок» пропонує до покупки два зошити під однією обкладинкою: робочий зошит + зошит для тематичного контролю знань з онлайн-підготовкою.

- Підручники. Можна обрати підручник від «Ранок». Особливостями даного видання є подання матеріалу невеликими блоками для легшого сприйняття, практична спрямованість, алгоритми виконання всіх практичних завдань, українознавчий матеріал. Підручник для 9 класу має інтернет-підтримку, яка дозволить провести онлайн-тестування з кожної теми та ознайомитися з додатковими матеріалами параграфа. У підручнику для 8 класу на початку кожного параграфа школярам пропонується обміркувати певну ситуацію, обговорення якої передує вивченню нової теми.

- На допомогу вчителям пропонуємо розробку уроків. Можна обрати видання від «Ранок». Вони містять компетентісно-орієнтовані уроки, максимально змістовне наповнення уроків, дидактичні матеріали та електронне доповнення. На скретч-карті є календарний тематичний план та додаткові матеріали для уроків. Наприклад, розробки уроків для 9 класу створені згідно з новою Програмою та мають авторський блог. Для 5 класу розробки уроків доповнено електронним додатком та сучасним майстер-класом.

Можна придбати календарно-тематичні плани з урахуванням компетентісного потенціалу предмета. Вони є одними із найголовніших документів у роботі вчителя, за допомогою яких планується робота протягом навчального року.

Видавництво «Основа» пропонує серію «Мій конспект», яка містить орієнтовні календарні плани, розробку всіх уроків. Піде для швидкої підготовки до уроку та звітності.

- Наочність нового покоління. Можна придбати плакати за курсом. Також пропонуємо електронні демонстраційні матеріали з розробками уроків за комп'ютерної підтримки та презентаціями від досвідченого вчителя-методиста.

- Експрес-контроль. Відповідають діючим орієнтованим вимогам щодо оцінювання навчальних досягнень учнів. Є відривними картками з тестами в 2 варіантах.

 

Чому ми?

 

Усі видання цього розділу відповідають принципам Нової Української Школи. Усі матеріали оновлено, опрацьовано та підібрано під оновлену Програму, яка затверджена для використання в освітньому процесі МОН України. Багато видань мають інтернет-підтримку. Можна обрати друковану продукцію, також можна замовити формат PDF. Також покупець має змогу отримати нашу продукцію за кордоном.