Фізика відноситься до природничих наук, вивчає матерію та закони її руху, а також взаємодію матерії з природою. Школярі 7 класу вивчатимуть механічні, теплові, електричні, магнітні, світлові та звукові явища. Школярі зрозуміють, як відбуваються процеси кипіння та випаровування, як магніти притягують метали, отримають відповіді на запитання: «Як жили раніше люди без світла?», «Що таке блискавка?», «Чому бутерброд падає маслом вниз?» тощо. Дітям важливо розуміти фізику, тому що фізика – вона у всьому довкола нас. У співпраці з математикою фізика дає змогу прогнозувати події. Завдяки фізиці у людей з'явилася електрика, мобільні телефони, інтернет, літаки, машини тощо. Саме рівень знань у фізиці показує рівень розвитку людства загалом.

 

Яку допоміжну продукцію з фізики ми пропонуємо?

 

- Наочні посібники. Можна придбати картонки-підказки. Вони містять усі основні формули, поняття, визначення.

- Для вчителів, які працюють відповідно до нової Програми, пропонуємо матеріали, які спростять підготовку до проведення уроків. На «Ранок» можна обрати детальні плани уроків, методичні рекомендації, завдання тестів, самостійних та контрольних робіт, опис демонстраційного та фронтального експериментів, інструкції щодо виконання лабораторних робіт. Видання доповнені електронним додатком із необхідними ресурсами у цифрових форматах. Можна обрати серію «Мій конспект» від «Основа» за оновленою Програмою. Оберіть розробку уроків від «Ранок». Вони створені за новою Програмою, мають авторський блог, інтернет-підтримку, розроблені до підручника. Пропонуємо до покупки методичний драйвер-посібник для онлайн- і офлайн-навчення від «Ранок». Є доповненням до НМК.

- Зошити для оцінювання результатів навчання. Містить усі види оцінювання.

- Підготовка до ЗНО та ДПА, олімпіад. Можна обрати комплексні видання, що містять довідник за програмою ЗНО, тестові завдання з прикладами рішень, навчальні алгоритми з прикладами розв'язання типових завдань. Посібники доповнені безкоштовним додатком за QR-кодом. Видавництво «Основа» пропонує завдання для олімпіад та конкурсів з нових Програм.

- Оновлені зошити для експериментальних робіт. Розроблені на додаток до підручника.

- Зошити для лабораторних робіт. Відповідають чинній Програмі з урахуванням останніх змін. Додаються описи класичних лабораторних робіт з використанням стандартного обладнання. Можна придбати зошити для лабораторних робіт та фізичного практикуму від «Ранок». Вони надруковані українською та російською мовами.

- Збірники завдань. «Ранок» пропонує збірки до нової Програми стандартного, профільного та академічного рівнів. У завданнях від «Ранок» пропонується понад 1100 завдань із елементарної фізики з відповідями.

- Довідники для абітурієнтів та школярів. Містять відомості з усіх розділів у логічній послідовності. Після кожної теми подано класифікацію завдань, методи їх вирішення та достатню кількість прикладів розв'язання. У додатку можна знайти основні відомості з астрономії та інший довідковий матеріал.

- «Ранок» пропонує до покупки книги по теорії відносності, парадоксальної фізики часу. Видаються під грифом «популярно про складне». Можна купити в українській та російській версії.

- Підручники. Оновлено та підігнано під принципи НУШ.

- «Ранок» пропонує до покупки фізику у визначеннях, таблицях та схемах – серія «Рятувальник».

 

Де можна замовити матеріали з фізики?

 

На сайті ranok.com.ua покупець знайде широкий асортимент продукції, яка допоможе з цікавістю вивчати шкільний курс фізики. Наша команда контролює якість матеріалів та обслуговування. Пропонуємо вам якісний друк, швидку доставку, знижки за кількість позицій, доставку за кордон. Завжди раді робити інформацію доступною!